"Розслабляє, легше на душі": на Рівненщині для військових на реабілітації організували риболовлю

"Розслабляє, легше на душі": на Рівненщині для військових на реабілітації організували риболовлю

Для поранених військових та ветеранів, які проходять лікування на Рівненщині, організували турнір з риболовлі в селі Андрусіїв. Таке дозвілля для військових влаштували учасники спільноти "Рибалки Рівненщини" разом із волонтерами "Батальйон 300".

Військові розповіли Суспільному про свої враження від такого відпочинку.

Ветеран Віталій — боєць 25-ї окремої повітрянодесантної бригади. Чоловік родом з Умані, наразі він лікується у госпіталі на Рівненщині.

"Рибалка розслабляє, легше на душі. Тут і хлопці й побратими разом усі зібралися. Між собою дуже легко. Приїхав сюди на лікування, тут хороші спеціалісти. Про нас турбуються, не забувають — це найголовніше, бо ми воювали за нашу землю, за український народ, за дітей, за рідних. Багато хлопців загинули, але вони будуть жити в нашій пам'яті і ми їх ніколи не забудемо. Хотів би, щоб закінчилась війна, повернути всіх загиблих хлопців з 2014 року. Щоб ніколи не було війни".

Військовий Віталій на турнірі з риболовлі
Військовий Віталій на турнірі з риболовлі. Суспільне Рівне

Відпочинок на природі організували учасники спільноти "Рибалки Рівненщини" разом із волонтерами "Батальйон 300".

"Вони зараз проходять реабілітацію в Клеванському шпиталі, кожен по своєму напрямку. Один з видів цієї реабілітації — це вивіз їх за межі шпиталю, за межі стін. Багато з них з дитинства рибалив — хтось з татом, хтось з дідусем", — розповіла волонтерка Віта.

Волонтерка "Батальйон 300"
Волонтерка "Батальйон 300". Суспільне Рівне

Військові наживлюють приманку на риболовлі
Військові наживлюють приманку на риболовлі. Суспільне Рівне

Військовий Сергій родом із Полтавщини. Він отримав поранення на Куп'янському напрямку поблизу села Синьківки. Його дружина Ольга розповіла, як триває реабілітація:

"Це наш другий реабілітаційний цикл в іншому місці. Спочатку реабілітація була в Ужгороді, а зараз ми реабілітуємось у Клевані. Такий вид реабілітації і відпочинку, як сьогодні, це взагалі дуже суперово. Є можливість побути разом, пережити ці моменти".

Військовий Сергій разом із дружиною Ольгою
Військовий Сергій разом із дружиною Ольгою. Суспільне Рівне

Військовий Сергій разом із дружиною Ольгою на природі
Військовий Сергій разом із дружиною Ольгою на природі. Суспільне Рівне

У турнірі взяли учать 29 військовослужбовців, які лікуються у медзакладах на Рівненщині. Організовують риболовлю для бійців у селі Андрусіїв вдруге.

"Хлопці відпочивають, змотують вудку, закидають. Вони отримують великі емоції, коли хтось щось зловив, отримують і перші, другі місця. Будемо розігрувати призи для них. Від цього вони мають дуже позитивний настрій", — розповів орендар водойми Юрій Юрчук.

Орендар водойми в селі Андрусіїв Юрій Юрчук
Орендар водойми в селі Андрусіїв Юрій Юрчук. Суспільне Рівне

Риболовлю для поранених військових проводять від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з метою реабілітації.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок