"Ви не приватизували вулицю": куди перемістять торгові точки з вулиці Шевченка в Рівному

"Ви не приватизували вулицю": куди перемістять торгові точки з вулиці Шевченка в Рівному

Понад сотня підприємців із ярмарку біля продуктового ринку в Рівному мають знайти нові місця для торгівлі. Однією із причин цього рішення є неможливість проїзду спецтехніки, зокрема пожежного транспорту, через хаотичне розміщення прилавків біля центрального ринку. Про це на зустрічі представників місцевої влади з ініціативною групою торговців повідомив заступник міського голови Рівного Артем Ганущак.

Суспільне дізналося, куди планують перемістити торгові точки.

У Рівнераді 23 квітня відбулася зустріч представників влади з ініціативною групою підприємців. Зустріч ініціював в. о. міського голови Віктор Шакирзян. Напередодні відбулася акція протесту підприємців. Її спричинило рішення щодо переміщення торгових точок з вулиці Шевченка.

"Ви не приватизували вулицю під себе, це міська вулиця. Нею мають користуватися всі. Її призначення, в першу чергу – забезпечення проїзду. Те, що тоді надали дозвіл – це не вам надали дозвіл, це ринок звернувся, приходив на виконком. Зараз ринок ініціює, щоб ярмарок забрали й перенесли, бо це стає причиною багатьох порушень", — зазначив заступник міського голови Артем Ганущак.

"Ви не приватизували вулицю": куди перемістять торгові точки з вулиці Шевченка в Рівному
Торгові точки у Рівному. Суспільне Рівне

Закрити ярмарок на вулиці Шевченка хочуть з 1 червня 2024 року. Аби пояснити, що спричинило таке рішення, запросили працівників ДСНС, патрульної поліції та керівників ринків. Одним із факторів стала пожежа, яка трапилася у травні 2022 року на центральному продуктовому ринку.

"Коли була пожежа і загинули люди, то пожежники не могли дістатись до місця пожежі. Я був особисто і при одному випадку, і при другому. В першому випадку — пожежники фактично не могли почати тушити пожежу орієнтовно годину. В другому випадку — пожежники з'явились на ринку за п'ять хвилин після того, як наша охорона повідомила про виникнення пожежі. Я думаю, що різниця для людського життя є — година і п'ять хвилин", — розповів заступник керівника ТзОВ "Ринок" Анатолій Маєвський.

"Ви не приватизували вулицю під себе": у Рівному планують перемістити торгові точки
Анатолій Маєвський. Суспільне Рівне

Підприємцям повідомили, що торгові точки із вулиці Шевченка перемістять.

"Якщо врахувати пропозицію, що частина людей піде на вулицю Базарну, то іншу частину ми зможемо розмістити на території ринку. Хочу сказати, що уже звертаються люди з вулиці Шевченка із заявами та проханнями знайти їм місце на території ринку", — додав Анатолій Маєвський.

Також торговцям запропонували орендувати приміщення в торговому центрі "Моріон".

"Дуже великий сумнів, що люди звідси добровільно підуть. Хочу подивитися, як влада буде звідси виганяти людей силою. Тих, у кого рідні загинули на війні, воюють і старших людей. Як вони будуть силою їх звідси виганяти та залишати без роботи", — зауважив Богдан Коток.

"Ви не приватизували вулицю під себе": у Рівному планують перемістити торгові точки
Богдан Коток. Суспільне Рівне

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок