Перші групи дітей поїхали в "Артек": в Рівненській ОДА розповіли, скільки грошей передбачили на оздоровчу кампанію-2024

Перші групи дітей поїхали в "Артек": в Рівненській ОДА розповіли, скільки грошей передбачили на оздоровчу кампанію-2024

оздоровлення, путівки, захист дітей
Дітей з області відправляють на оздоровлення в Міжнародний дитячий центр "Артек" у Пущі Водиці. Facebook Рівненська обласна державна адміністрація

На Рівненщині з 23 квітня стартувала оздоровча кампанія. Понад три десятки дітей поїхали в дитячі центри на оздоровлення. Одна група — в "Артек" на Київщині, інша — в "Артек", що на Закарпатті. Загалом в області, оздоровлення та відпочинку потребують понад 170 тисяч дітей пільгових категорій віком від 7 до 18 років. Черги на отримання путівок формують у громадах.

Про це Суспільному повідомила директорка департаменту соціальної політики ОДА Роза Слободенюк.

У Міжнародний дитячий центр "Артек", що у Пущі Водиці під Києвом, поїхали 25 дітей з малозабезпечених сімей, родин учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих.

Також у закарпатський "Артек" відправили шістьох школярів із Дубенщини. Це діти військовослужбовців, які безвісти зникли або загинули.

"Оздоровлення та відпочинок дітей у 2024 році планується за рахунок державного бюджету, видатків місцевих бюджетів, залучених коштів підприємств, установ та організацій різних форм власності", — зазначила Роза Слободенюк.

За її даними, у 2024 році на організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей запланували з місцевих бюджетів – шість мільйонів 143 тисячі гривень.

Понад три десятки дітей з Рівненщини поїхали в "Артек"
Діти із Дубенщини їдуть в "Артек". Фото: Дубенська РДА

Директорка департаменту соціальної політики ОДА також повідомила, що на Рівненщині потребують оздоровлення та відпочинку понад 175 тисяч дітей пільгових категорій віком від семи до 18 років:

"Щоб відправити своїх дітей в заклади оздоровлення та відпочинку, потрібно звернутися в територіальну громаду за місцем проживання. Саме там і формується черга".

У 2023 році на Рівненщині 456 дітей пільгових категорій отримали путівки в Міжнародний дитячий центр "Артек". Понад дві сотні дітей відпочили за кордоном: 148 — у Литві, 40 — у Хорватії та 30 — у Німеччині.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок