"Струс мозку та пошкоджені зуби": у Рівному чоловік на електросамокаті зіштовхнувся із дитиною

"Струс мозку та пошкоджені зуби": у Рівному чоловік на електросамокаті зіштовхнувся із дитиною

Під час відпочинку в Парку молоді в Рівного травмувалася восьмирічна дитина — отримала синці та надщерблені зуби. Матір дівчинки стверджує, що її доньку збив 23-річний рівнянин, який їхав на електросамокаті. Натомість чоловік запевнив, що дитина різко звернула на дорозі.

Про подробиці інциденту та чому 23-річний рівнянин написав заяву до поліції дізнавалося Суспільне.

Інцидент стався 16 квітня, розповіла мати восьмирічної Ренати Олександра Шумілова:

"Мої діти були за два-три метри від мене. Вони гралися на дитячому самокаті та на толокарі. Як раптово вилітали декілька молодиків на самокатах, один з них не впорався з керуванням і влетів прямо в моїх дітей. Дитина моя отримала травми середнього ступеня тяжкості. У неї струс мозку, пошкоджені три постійних зуби, вони хитаються, вони надщерблені повністю. Я не проти людей, які катаються на самокатах, але я вважаю, що на них повинні бути обмеження. Зараз, на жаль, тут влаштовуються перегони".

Мати дитини Олександра Шумілова
Мати дитини Олександра Шумілова. Суспільне Рівне

Подряпини на нозі дівчини
Подряпини на нозі дівчини. Фото надала Олександра Шумілова

Травми у дівчини
Травми у дівчини. Фото надала Олександра Шумілова

Їхав на електросамокаті 23-річний рівнянин. Чоловік не погодився називати своє ім'я, проте надав свою позицію:

"Я намагався тримати інтервал. Коли я наближався до дівчинки, вона різко звернула рух в мою сторону і ми зіткнулися. Батько підійшов до мене, почав погрожувати, я просив вибачення в них. Батько завдав мені удари в лице та плече, після того я впав, і втратив свідомість. Вони написали заяву на мене, що я збив дівчинку, і я написав заяву, що батько дівчинки мене побив".

Мати дитини запевнила, що чоловіка ніхто не бив:

"Цей хлопець каже, що його побили, це не правда. В мене є докази, що моя дитина отримала відповідні травми, в нього ми таких не бачили. Подивимось, я думаю, поліція в цьому розбереться".

Чоловік, який збив дитину на самокаті
Чоловік, який збив дитину на самокаті. Фото надала Олександра Шумілова

Батько Ренати звернувся до поліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення чинних на транспорті правил. Також поліція проводить розслідування, щодо заяви рівнянина про побиття.

"Він звернувся у лікарню, медики в нього діагностували незначні травми. Відкрито кримінальне впровадження за частиною першою статті 125 Кримінального кодексу України. Тобто умисне, легке тілесне ушкодження", — зазначила речниця поліції в області Марія Юстицька.

Як зазначив заступник міського голови Микола Дядюсь, пересування та паркування електросамокатів у парках Рівного планують заборонити:

"Були розроблені схеми обмежень руху самокатів. Правда, ці схеми були розроблені для прокатних самокатів. Враховуючи той інцидент, який стався в парку Лебединка, ми будемо переносити ці правила і на приватні транспортні засоби".

Також Микола Дядюсь додав, що обмеження руху для прокатних самокатів хочуть впровадити впродовж місяця. Також із їхніми власниками плануємо підписати меморандум, який передбачатиме обмеження швидкості для користувачів 20-40 кілометрів за годину.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок