Визнавали непридатними військовослужбовців: у Рівному викрили лікаря госпіталю та ексвоєнкома на корупційній схемі

Визнавали непридатними військовослужбовців: у Рівному викрили лікаря госпіталю та ексвоєнкома на корупційній схемі

У Рівному викрили лікаря шпиталю та ексвоєнкома на корупційній схемі
. Фото: СБУ в Рівненській області

СБУ та поліція викрили начальника одного з відділень Рівненського військового госпіталю і ексвоєнкома на корупційній схемі. Чоловіків підозрюють в отриманні хабарів від військовослужбовців за визнання їх непридатними до служби.

Про це 7 березня повідомила речниця СБУ Анна Свінціцька-Савчук.

За її словами, посадовець разом зі своїм спільником, колишнім воєнкомом одного з районів області, підшукували "клієнтів" та виготовляли для них фіктивні медичні документи.

"За фальшивими діагнозами про наявність тяжких психіатричних захворювань "клієнти" могли оформити групу інвалідності та отримати висновки про непридатність до військової служби. Виготовлення пакета документів коштувало від семи тисяч доларів з людини. При цьому, у медкартах військовозобов’язаних робилися записи про нібито проходження діагностики, реабілітації, лікування у стаціонарі", — розповіла речниця СБУ.

Анна Свінціцька-Савчук додала, що співробітники СБУ затримали лікаря та ексвоєнкома під час отримання хабаря — 7 400 доларів.

Під час обшуків за місцем проживання лікаря і ексвоєнкома, правоохоронці виявили та вилучили майже п'ять млн гривень та підроблену медичну документацію.

Чоловікам повідомили про підозру за статтею "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди". За це передбачене позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.

Наразі тривають слідчі дії.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок