Спортивна реабілітація у "TrenVet": як тренери з Рівненщини долучаються до всеукраїнської ініціативи

Спортивна реабілітація у "TrenVet": як тренери з Рівненщини долучаються до всеукраїнської ініціативи

Тренери з Рівненщини долучаються до застосунку спортивної реабілітації для ветеранів
. Фото: Trenvet UA

Понад три десятки тренерів на Рівненщині долучилися до всеукраїнської ініціативи з фізичної реабілітації ветеранів та військовослужбовців. Через фітнес-застосунок "TrenVet" фахівці із 19 видів спорту надають безоплатні послуги.

Про це розповів Суспільному керівник проєкту на Рівненщині Ігор Головко.

Серед перших, хто долучився до ініціативи "TrenVet" з Рівненщини — тренер із Дубна Віктор Решенін. Наприкінці 2023 року в місто приїжджав один із ініціаторів проєкту Василь Вірастюк та підписав меморандум про співпрацю з Віктором. Згідно з договором, ветерани можуть безкоштовно займатися в тренажерному залі та користуватися послугами тренера, який пропонує заняття з паверліфтингу та фітнесу.

"Побачив у знайомого в закладі впровадження цієї ініціативи – і вирішив теж долучитися. На жаль, зараз в нашому залі немає людей, які займаються за цією програмою. Заявок мало", – розповів Віктор Решенін.

Тренери з Рівного, Дубна та Березного безкоштовно допомагають у спортивній реабілітації ветеранів
Василь Вірастюк підписав меморандум про співпрацю з тренером з Дубна. Фото: Trenvet UA

Загалом на Рівненщині до проєкту "TrenVet" долучилося понад три десятки тренерів, реабілітологів, масажистів. Як зазначив Ігор Головко, ветерани поки що реєструються неактивно:

"Ми розповсюджуємо інформацію про цю програму в різних закладах та на різних платформах, але поки що заявок небагато. Також працюємо над тим, щоб географія тренерів розширювалася. Все для того, щоб якнайбільшій кількості ветеранів допомогти із соціалізацією, покращити їхнє психологічне та фізичне здоров’я".

Тренери з Рівного, Дубна та Березного безкоштовно допомагають у спортивній реабілітації ветеранів
Тренування ветерана за проєктом "TrenVet". Фото: Ігор Головко

Зі слів рівненського стронгмена Ігоря Головка, у застосунку кожен ветеран сам обирає вид спортивного тренування. Не обов'язково обмежуватися своїм населеним пунктом. Можна обрати тренера з іншого міста для занять онлайн.

"У додатку "TrenVet" ми пропагуємо різноманіття видів спорту. Це не тільки тренажерні зали, а й заняття з бадмінтону, футболу, волейболу, настільного тенісу і багато іншого. Є пропозиції масажу. Загалом на вибір є 19 видів спорту", – додав Ігор Головко.

Щоб скористатися цією можливістю, потрібно завантажити додаток "TrenVet", зареєструватися, як тренер або ветеран, обрати локацію тренувань і види спорту. Застосунок надасть інформацію про найближчий спортивний зал та фахівця, який може безкоштовно провести тренування.

Тренери з Рівненщини безкоштовно допомагають у спортивній реабілітації ветеранів
Карта з тренерами у застосунку "TrenVet". Фото: Суспільне Рівне

Ініціювали ідею спортсмени – Василь Вірастюк, Сергій Конюшок та Олександр Лашин. Інноваційний мобільний фітнес-застосунок "TrenVet" розробили ГО "Звитяга Нескорених" та ГО "Федерація стронгмену України" за підтримки Українського ветеранського фонду.

За додатковою інформацією щодо впровадження проєкту в Дубні можна звертатися за номером (066) 60 73 960 Віктор. Завантажити додаток "TrenVet" можна в AppStore та Google Play. Електронна пошта проєкту: [email protected]

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок