“Подаруй військовому книгу”: лікарня в Рівному організувала благодійну акцію. Як долучитися

“Подаруй військовому книгу”: лікарня в Рівному організувала благодійну акцію. Як долучитися

Для поранених військових, які лікуються в Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка, організували благодійну акцію – “Подаруй військовому книгу”. Триватиме вона до 29 лютого включно. Охочі долучитися можуть принести в медзаклад подарунковий набір з україномовною літературою та взяти участь у розіграші ексклюзивних футболок.

Про це 26 лютого повідомила організаторка акції “Подаруй військовому книгу” Оксана Ігас в етері телемарафону "Суспільне. Спротив".

Вона зазначила, що ідея акції належить медикам обласної лікарні:

"Найважливіше побажання, щодо книг – вони повинні бути українською мовою і життєдайного змісту. Що б вона мотивувала жити, одужувати, спонукала вірити в ту справу, яку наші воїни роблять і не здаватися”.

Зі слів Оксани Ігас, охочі долучитися до благодійної акції можуть також створити набір, додавши до книги засоби гігієни, шкарпетки, солодощі. Приносити це потрібно до центру комунікацій і проєктів у лікарні до 12:00 29 лютого. Телефон для комунікації: (093) 710-55-79.

“1 березня, у день заснування нашої лікарні, ми презентують кожному військовому, який у цей час буде на лікуванні, зібрані подарункові набори від благодійників. Наразі вже є десяток книг, але я впевнена, що до завершення акції їх буде більше” — каже Оксана Ігас.

Учасники благодійної акції можуть також взяти участь у розіграші ексклюзивних футболок із принтом рівненського художника Костянтина Качановського: I’m From Rivne Region and I Am Proud Of It. Розіграш відбудеться 2 березня.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок