Повістка і звільнення: як відреагували на образу військового водієм маршрутки на Рівненщині

Повістка і звільнення: як відреагували на образу військового водієм маршрутки на Рівненщині

Повістка і звільнення: як відреагували на образу військового водієм маршрутки на Рівненщині
. Очевидиця Людмила Главацька у своєму Facebook виклала фото маршрутки, у якій стався інцидент

У Рівному працівники військкомату вручили повістку водієві маршрутки, про якого написала одна із пасажирок та звинуватила його в публічному приниженні військовослужбовця. Як розповіла Суспільному речниця обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Тетяна Камерістова, чоловік за викликом з’явився. В ОВА перевізнику рекомендували звільнити цього працівника.

Що сталось

Пасажирка маршрутки Селець — Дубровиця — Рівне Людмила Главацька у своєму Facebook повідомила, що стала свідком приниження водієм військового. За її інформацією, боєць у формі підсів у маршрутку в Сарнах, у нього в руках були пакунки та рюкзак. Подія сталась 26 квітня:

”Зайшов і попросив у водія: «Я пройду, а гроші передам, бо зараз не в змозі дістати». І що ви думаєте, водій грубим, нахабним голосом сказав: «Ні, давай зараз, я вам не довіряю». Військовий тихенько поставив свої пакети, зняв рюкзак, дістав гроші, заплатив і тихенько сів на задніх місцях у маршрутці. Привернули увагу сльози, які бігли у захисника по щоках майже без перестанку аж до Дубровиці”.

Жінка зазначила, що згодом боєць розповів, що їде додому після другого поранення.

“При виході військовий таки підійшов і сказав: «Мені не обідно за себе, але може ти трошки ввічливіше стався до військових». На що знову отримав гримливою мовою: «Ти мені не тикай, бо зараз як тикну». Звідки у людини стільки ненависті до військових? За що і за кого вони там в пеклі дивляться в очі смерті?”, — додала очевидиця.

Реакція

Начальник обласного департаменту інфраструктури Федір Мисюра, який також перебуває у лавах ЗСУ, Суспільному повідомив, що мав розмову із перевізником.

“Ми дійшли висновку, що цей водій безапеляційно має бути звільнений. У нього репутація не з кращих. Перевізникам характеристика з даними і рекомендаціями не допускати його до роботи теж надана”, — зазначив Федір Мисюра.

Представники військкомату також знайшли водія.

“Даному громадянинові дійсно вручено повістку. Він прийшов до Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП для уточнення облікових даних. Наступний крок — проходження медичного огляду, і за результатами цього огляду буде вирішено, чи дозволяє стан здоров’я його мобілізувати”, — розповіла Суспільному речниця обласного ТЦК та СП Тетяна Камерістова.

Суспільне також намагається знайти контакти водія.

Читайте також

  • Містечко атракціонів у парку Шевченка в Рівному відкриває сезон
  • Дизайнерка створила шрифт "Rivne" та перемогла у конкурсі Type Directors Club. Як це було
  • Без дощів і з нічними заморозками: яку погоду на Рівненщині прогнозують найближчими днями

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок