"Кожна людина чекає не з пустими руками": у Рівненській ОВА розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю

"Кожна людина чекає не з пустими руками": у Рівненській ОВА розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю

"Кожна людина чекає не з пустими руками": у Рівненській ОВА розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю
. Колаж Суспільне Рівне

Кордон з Білоруссю охороняють за посиленим варіантом і в разі провокацій до дій готові ЗСУ, ТрО, і ДФТГДобровольчі формування територіальних громад. Ситуацію на кордоні в межах Рівненщини 17 червня Суспільному прокоментував речник обласної військової адміністрації Олександр Поліщук. Він наголосив, що перевірку готовності чотирьох прикордонних областей, яку доручив провести президент Зеленський, в ОВА коментувати не вповноважені.

Охорона державного кордону з Білоруссю в межах Рівненщини, а це 218 кілометрів, здійснюється за посиленим варіантом. Пропуск людей та вантажів через держкордон закритий від початку війни, нагадав Олександр Поліщук.

"Якихось провокацій чи надзвичайних подій на кордоні нині немає. В разі будь-яких провокацій "наробити дерунів" готові і ЗСУ, і ТрО, і ДФТГ. І місцеве населення. Нагадаю, Полісся – це край повстанської слави. Там кожна людина чекає не з пустими руками. Всі максимально заряджені дати відсіч будь-якому ворогу та захистити свою землю", — коментує речник ОВА.

Він також зазначив, що у лісах та болотах півночі області "небажані відвідувачі візьмуть участь у захоплюючих атракціонах, в тому числі із "спецефектами".

"На мою думку, тільки максимально нерозумна людина може дати наказ про наступ із того боку. На місці білоруських солдатів це варто розцінювати як наказ стрибати у прірву. Заради чого йти і гинути у чужій війні? Відповідь на це питання має дати собі кожен білоруський військовий, перш ніж дивитися в бік України", — резюмував Олександр Поліщук.

Що відомо

  • Зеленський 15 червня доручив перевірити готовність до вторгнення з Білорусі у чотирьох областях, про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов. Щоправда, самі області не озвучив. З Білоруссю межують загалом п'ять областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Читайте також

  • РФ хоче розширити мобілізацію, Білорусь не планує воювати в Україні — ISW
  • ООН повідомляє про щонайменше 4481 вбитих і 5565 поранених цивільних в Україні

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок