З'являються побоювання: на автостанціях Рівного розповіли про ситуацію з рейсами

З'являються побоювання: на автостанціях Рівного розповіли про ситуацію з рейсами

Ексклюзивно
З'являються побоювання: на автостанціях Рівного розповіли про ситуацію з рейсами
. Суспільне РІвне

Станом на ранок 8-го лютого усі автобусні рейси вийшли на маршрути попри негоду. Проблемні ділянки шляховики розчистили, розповіли Суспільному керівники центрального автовокзалу та автостанції Чайка. Поволі, додають, ситуація все ж ускладнюється.

Самі водії відзвітували на центральному автовокзалі, що ситуація за маршрутами поки не критична.

"Проїзди є, трактори попрочищали складні ділянки, такі напрямки, наприклад, як Бугрин, Острог через Гощу, доїзд є на даний час. Все буде залежати від того, як буде сипати й від того, як будуть працювати наші комунальники", – сказав начальник АС Рівне Павло Мінчук.

На автовокзалі "Чайка" повідомили: було кілька зривів у рейсах, але це сталось з технічних причин, ці проблеми вже усунули.

"Всі напрямки їдуть, але є проблемні ділянки у Гощанському напрямку. Не можу конкретизувати, але мова йде про кінцеві пункти. Там ділянки дороги на відкритій місцевості та є проблеми з доїздом, є перемети", – розповів начальник автовокзалу "Чайка" Олександр Рашкевич.

Він додав, що наразі ситуація стабільна, особливих нарікань на дороги від водіїв не було. Проте, припускає, що після обіду ситуація може змінитись, адже негода не припиняється й посилюється.

Що відомо

  • Найскладніше станом на ранок, за даними Служби доріг, було на півдні області, там сильно сніжить, температура опустилась до -15. До того ж сильний вітер намітає пухкий сніг одразу за спецмашиною, яка знімає з траси сніговий покрив, – повідомили у пресслужбі ДСНС.
  • Через перемети деякі громади прийняли рішення не випускати шкільні автобуси. Зокрема, на в Ярославицькій ТГ у двох філіях шкіл призупинили навчання. Не випустили шкільні автобуси Бугринська, Бабинська, Шпанівська, Крупецька, Радивилівська та Вербська громади. Всього із 242 шкільних автобусів області через негоду не виїхали 29. Окремі школи Корнинської та Клеванської громад призупинили навчання або перейшли в онлайн. З дому навчаються й школярі Козинської ТГ. 
  • У деяких населених пунктах відсутнє електропостачання. Від снігопаду та поривів вітру найбільше постраждав Рівненський район. Загалом знеструмлено десяток сіл.
  • За інформацією синоптиків, циклон рухається з південного заходу на північ Рівненщини. Опади продовжуватимуться протягом доби. Посилення вітру 15-20 м/с. На дорогах утворюватимуться замети у зв'язку з поривами вітру. Ближче до обіду в області очікують ускладнення погодних умов до помаранчевого (другого) рівня небезпечності.
На початок