Команда Суспільного висловлює готовність надати ефір для оперативного інформування ЗСУ про надзвичайні ситуації

10 жов. 2018    

У вівторок, 9 жовтня, під час наради Президента України Петра Порошенка з силовиками щодо ситуації на складах боєприпасів в Ічні, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що начальник прес-служби Збройних сил України звертався до телеканалів із проханням включитись у прямий ефір для оперативного інформування населення, проте отримував відмови. Зокрема, за словами міністра оборони, прес-службі ЗСУ відмовили в доступі до ефіру й на "Першому" каналі.

Команда Суспільного мовника повідомляє, що до редакції телеканалу UA: ПЕРШИЙ прес-служба ЗСУ з жодним проханням про термінове включення в ефір не зверталась. Проте, безумовно, отримала б доступ до прямого ефіру для негайного інформування населення в надзвичайній ситуації, якби звернулась із таким запитом.

Журналісти Суспільного оперативно висвітлювали ситуацію на всіх теле-, радіо та діджитал-платформах.

Саме журналісти регіонального каналу Суспільного UA: ЧЕРНІГІВ першими прибули на місце подій та оперативно висвітлювали ситуацію, ставши першоджерелом відеоматеріалів для інших ЗМІ, а команда телеканалу UA: ПЕРШИЙ проводила прямі включення з місця подій упродовж усього дня 9 жовтня.

О 7:00 журналісти Першого каналу Українського радіо екстерно вийшли в прямий ефір і повідомили перші подробиці про подію.

О 10:00 на Українському радіо відбувся радіоміст із чернігівськими колегами.

Прямі включення в новинах на телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбувались о 12:00, 13:00, 15:00 та о 18:00. Для повідомлення екстрених новин трансляцію ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор було негайно перервано.

О 13:10 на UA: Українське радіо був тематичний РадіоДень про те, як розгортаються події в Ічні.

О 15:10 та 18:00 на каналі UA: ПЕРШИЙ транслювали програму Тема дня, присвячену вибуху складів боєприпасів в Ічні.

Прямі трансляції ефіру відбувались на всі офіційні діджитал платформи Суспільного мовника.


Читайте також


Щодо акції в окупованому Луганську на День міста
Офіційна позиція UA: Суспільне мовлення щодо обшуків в офісі та оселях працівників
Суспільний мовник та Ера-Медіа змінили умови співпраці
Суд визнав незаконним звільнення Зураба Аласанії