Оголошено результати додаткового конкурсу на позиції керівників філій Суспільного

12 лют. 2018    

Правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у додатковому відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії.

У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій зараз було проведено повторний конкурс.

За результатами цього конкурсу менеджерами регіональних дирекцій Суспільного стали:

Посади продюсерів регіональних філій Суспільного за результатами конкурсу отримали:

Загалом у додатковому конкурсному відборі взяли участь 111 кандидатів: 57 – на позиції продюсерів філій, 54 – на менеджерів.

Було обрано 8 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. Конкурс не відбувся на посаду менеджера Львівської філії (оскільки жоден з кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам конкурсу), на посаду менеджера Херсонської філії (для неї буде призначено т. в. о. Шило Оксана Анатоліївна) та на посаду продюсера філії UA: ДОНБАС (конкурсна комісія не отримала заявок на участь у конкурсі на цю позицію). Таким чином для цих трьох регіонів конкурс буде оголошено й проведено повторно.

Із новообраними менеджерами та продюсерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

А вже 16 та 17 лютого будуть проведені координаційні робочі зустрічі з менеджерами і продюсерами у Києві. У цих зустрічах візьмуть участь обрані та діючі менеджери і продюсери регіональних філій. Протягом двох днів насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному, керівники підрозділів центральної дирекції зустрінуться з менеджерами та продюсерами, щоб спільно опрацювати план роботи на найближчий період.

Нагадаємо, керівників регіональних філій обирали незалежним відкритим конкурсом, взяти участь у якому могли всі охочі, що відповідали кваліфікаційним вимогам Положень про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії.


Читайте також


НСТУ оголошує додатковий конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів
Наглядова рада Суспільного схвалила пропозиції щодо зміни моделі фінансування ПАТ "НСТУ"
Команда Суспільного просить вибачення за технічні помилки в ефірі
НСТУ оголошує конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів і продюсерів