11 лютого у Свято-Успенському соборі ПЦУ влаштували поминальний чин за Михайлом Деревяновим. Чоловік помер у лікарні 8 лютого від уламкового поранення у голову, яке отримав під час ракетного обстрілу Полтави. Про це Суспільному розповів брат загиблого Павло Загорулько. Михайло з родиною проживав поряд із будинком, куди 1 лютого влучила російська ракета Х-22.
Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

"Брата такий, як був, то нема ні в кого. Це була сама, це як зі сторони військового скажу, це була мирна людина. Тобто, він такий вразливий був, добрий дуже", — пригадує брат загиблого Михайла Деревянова Павло Загорулько.
Михайло Деревянов зазнав осколкового поранення в голову після ракетного удару 1 лютого по житловому будинку. Того ж дня його госпіталізували до лікарні. Чоловік тиждень пробув у комі реанімаційного відділення одного із закладів Полтави.

"Чекали на одужання, всі молилися під’їздом. Зростали ми разом, бо у нас бабусі сусіди по поверхах. Він був світлою, чуйною людиною. Завжди усміхався, радісний, допомагав усім", — розповіла сусідка загиблого Михайла Деревянова Анна Гончаренко.
"Міша був добрим дуже, він мій сусід. Ми спілкувалися, наші діти дружать. Він дуже любив футбол. Вони були дуже дружна сім’я, з Катею вони завжди разом ходили, ніколи окремо не були. Царство йому небесне", — повідомила подруга загиблого Михайла Дерев’янова Леся Нагайчук.
29-річний Михайло Деревянов любив грати у футбол. Змагався на обласних чемпіонатах у складі команди із Судіївки “Краяни” та мачухівської “Дружби”. Чоловік був багаторазовим переможцем та призером різних спортивних турнірів. У нього залишилась дружина, з якою він був разом 12 років та маленький син.

“Він завжди брав і братиме приклад з тебе. Ти найкращий чоловік, батько, син, онук. Я до сих пір не хочу вірити в це і сприймати. Їдка несправедливість виїдає просто”, — йдеться в повідомленні дружини Катерини Деревянко.
"У нього зайшов металевий куточок, як з перестінка. І воно йому зайшло в маківку, вийшло у висок. Тиждень в реанімації він боровся за життя, був підключений до апаратів. Апарат піддержував тиск, піддержував дихання. А наприкінці тижня нирки почали відмовляти. Тобто, організм перестав сприймати ліки. Надія була до останнього, дуже молодий він. Боровся він дуже за життя, але на жаль. Я ж кажу, що так склалося, що не витягнув він цього. Дуже жаль, дуже. Таку людину забрати", — розповів брат загиблого Михайла Деревянова Павло Загорулько.
Поховали Михайла Деревянова на кладовищі у Яківцях.

Що відомо про обстріл Полтави 1 лютого 2025-го
Армія РФ обстріляла Полтаву зранку 1 лютого. Ракета влучила у житловий будинок близько 07:44. Через це зруйновані усі пʼять поверхів підʼїзду. На місці виникла пожежа. За даними т.в.о начальника Полтавської ОВА Володимира Когута, застосували ракету Х-22, таку ж у червні 2022-го випустили по торговельному центру "Амстор" у Кременчуці. Внаслідок обстрілу пошкодження отримали майже два десятки багатоквартирних будинків та дитсадок, розташовані поруч.
Станом на 16:30 2 лютого завершили пошуково-рятувальні роботи.
Загинули 15 людей, з них 3 дитини віком 7, 9 та 12 років. 20 – постраждали, з них 4 дитини віком 3 місяців, 2, 8 та 12 років. 22 вдалося врятувати. Про це Суспільному повідомили у ДСНС Полтавщини.
Зафіксовано пошкодження 259 квартир, понад 350 розбитих вікон та більше 190 зруйнованих балконів.
У Полтавській області з 2 по 4 лютого оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок обстрілу. Відповідне розпорядження підписав т.в.о начальника ОВА Володимир Когут. У ці дні приспустять прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok