У Полтаві заборонили зупинку та стоянку на частині вулиці, а провулок тимчасово перекриють для машин

У Полтаві заборонили зупинку та стоянку на частині вулиці, а провулок тимчасово перекриють для машин

У Полтавській міській раді ухвалили два рішення щодо організації дорожнього руху. Йдеться про перекриття частини провулка та заборону зупинки і стоянки на одній із вулиць у центрі міста.

Обидва рішення ухвалили 6 червня під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Документи підтримали по 14 членів виконкому, про це з місця голосування повідомила кореспондентка Суспільного.

Організація дорожнього руху у Полтаві: які зміни внесли 6 червня 2024
Засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 6 червня 2024-го року. Суспільне Полтава

Одне рішення стосується організації дорожнього руху на вулиці Шевченка ― між перехрестями із вулицями Сінна та Дмитра Коряка. На цій ділянці заборонили зупинку і стоянку транспорту, крім таксі, які здійснюють підвіз пасажирів чи вантажів. Згідно з проєктом рішення, це необхідно "з метою вдосконалення організації та підвищення безпеки дорожнього руху".

Друге рішення стосується перекриття руху транспорту на провулку Романа Шухевича. Його ухвалили після звернення від підприємства "Полтаватеплоенерго". Працівники мають виконати роботи щодо аварійного ремонту ділянки трубопроводу теплової мережі. Тимчасове перекриття руху діятиме до 17 червня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок