У Полтаві вулицю Чумацький Шлях ремонтують за 11,5 мільйона гривень: коли завершать

У Полтаві вулицю Чумацький Шлях ремонтують за 11,5 мільйона гривень: коли завершать

У Полтаві розпочали поточний ремонт вулиці Чумацький Шлях. Її по всій довжині планують відремонтувати за близько 11,5 мільйона гривень.

Про це Суспільному розповів заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко.

"6 травня 2024 року управління житлово-комунального господарства міста Полтава уклало договір про виконання ремонтних робіт з фірмою ТОВ "Будівельник-2016". Вартість робіт складає 11 мільйонів 564 тисячі для передбаченого ремонту по дорозі (вулиці – ред.) Чумацький Шлях. Починається з 25-ої школи, закінчуючи майже Супрунівським промвузлом", – розповів Чередниченко.

У Полтаві вулицю Чумацький Шлях ремонтують за 11,5 мільйона гривень: коли завершать
Ремонтні роботи на вулиці Чумацький шлях у Полтаві почали 19 травня. Суспільне Полтава

Цією вулицею щодня їздить жителька села Супрунівка Юлія Бондаренко.

"Це – найзручніша дорога, але стан її бажає кращого. Треба призупинитися, щоб зі зворотнього боку машину пропустити, бо треба об’їхати три ями. Стан – дуже критичний. Така центральна дорога повинна бути як мінімум не з такими перешкодами", – говорить жителька села Супрунівка Юлія Бондаренко.

За словами Володимира Чередниченка, завершити роботи підрядник має приблизно до середини червня.

Ямкові ремонти доріг у Полтаві

Поточний ремонт вулиці Чумацький Шлях – один з найбільших договорів, пов’язаних з ремонтом доріг у Полтавській ТГ, укладених цьогоріч управлінням ЖКГ.

"Взагалі таких договорів у нас, в принципі, чотири. Один – з товариством "Безпека доріг", це влаштування розмітки. Ще один договір – це з "Будівельник-2016" по вулиці Чумацький Шлях, близько 10 мільйонів – на ремонт вулиці Зіньківської, який я зараз виконується, і понад 5 мільйонів – по вулицям Шолом-Алейхема і Панянки", – додав заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко.

У Полтаві вулицю Чумацький Шлях ремонтують за 11,5 мільйона гривень: коли завершать
Перехрестя вулиць Чумацький Шлях та Квітки Цісик у Полтаві. Суспільне Полтава

Решта договорів – на суми менше, ніж 200 тисяч гривень. Таких – понад 60. Усього на ямкові ремонти доріг у Полтаві 2024-го передбачили 87 мільйонів гривень, розповів Володимир Чередниченко.

"Із спрямованих і передбачених на цей рік 87 мільйонів гривень ми вже уклали договорів і виконуємо роботу близько на 47-48 мільйонів гривень. Можна вважати, що це 50-55 відсотків грошей, спрямованих на даний рік. Але, звісно, цих грошей дуже, дуже мало, тому ми будемо, скажімо так, намагатись ще залучити кошти, щоб зробити більше ремонту вулично-Шляхової мережі міста Полтава цього року".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок