У Кременчуці провели родинний фестиваль "FamilySportFest"

У Кременчуці провели родинний фестиваль "FamilySportFest"

Організували захід центр життєстійкості «Місце сили. Кременчук»
Організували захід центр життєстійкості «Місце сили. Кременчук» спільно з департаментом молоді та спорту. Суспільне Полтава

18 травня у Кременчуці на подвір’ї спортивної школи провели родинний фестиваль "FamilySportFest". У межах заходу відбулися спортивні та інтелектуальні змагання.

Про це повідомила кореспондентка із місця події.

Команда мала складатись від двох людей з дітьми віком від 5 років. Обов'язково мав взяти участь один дорослий.

"Дуже цікаво. І дитині цікаво, він так хоче вже пройти все. Ми команда "Мілашні котики". Нас у команді двоє - я з дитиною 7 років", — розповіла учасниця фестивалю Світлана.

Організували захід центр життєстійкості "Місце сили. Кременчук" спільно з департаментом молоді та спорту. Про це Суспільному розповіла координаторка центру Надія Купенко.

У Кременчуці провели родинний фестиваль "FamilySportFest"
У фестивалі взяли участь правоохоронці. Суспільне Полтава

"Акцент сьогодні буде на співпрацю між командами однієї сім’ї. Ми закцентуємо увагу на родину. На їх цінність, силу і підтримку один одного. Хотілося б побажати учасникам позитивних емоцій. І спіймати той дзен, той маленький шматочок їхнього місця сили, їхньої родини", — розповіла Надія Купенко.

На фестивалі"FamilySportFest" були представлені 10 локацій: "Кращий футболіст", спортивна вікторина, "Патрульна поліція", "Цікаві пазли", естафета "Забави кашоварів", інтелектуальна гра "Що це?", "Весела естафета", "Шукаємо вихід", "Хто я?" та баскетбольні змагання.

У Кременчуці провели родинний фестиваль "FamilySportFest"
Учасники родинного фестивалю. Суспільне Полтава

"Сьогодні ми підготували максимально легкі, але цікаві завдання, цікаві точки. І маємо надію, що в кінці сьогоднішнього заходу всі вийдуть з позитивними емоціями. І звісно з подарунками, яких теж буде сьогодні безліч. І сьогодні немає переможців, хто там виграв, яке місце посів. Кожна команда сьогодні є вже переможцем. Тому що зареєструвались, прийшли, беруть участь і отримаєте всі рівноцінно однакові подарунки", — говорить голова міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита.

Такий фестиваль у Кременчуці проводять вперше. Участь у ньому взяли 10 команд. На одній з локацій у проведенні змагання допомагали патрульні. У дітей була можливість розмалювати фарбами машину патрульної поліції.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок