На Полтавщині другу добу шукають хлопця, який пішов на риболовлю та не повернувся додому

На Полтавщині другу добу шукають хлопця, який пішов на риболовлю та не повернувся додому

У Хорольській громаді другу добу шукають зниклу безвісти дитину
13-річний хлопець, який зник безвісти у селі Мусіївка Хорольської громади 14 квітня 2024-го року. Фото: Facebook Лубенський районний відділ поліції

У Хорольській громаді Полтавської області другу добу шукають неповнолітнього хлопця, який не повернувся додому з риболовлі. До пошуків долучили місцевих жителів, поліцейських, рятувальників та водолазів.

Зниклого безвісти 13-річного хлопця шукають з вечора 14 квітня. Оглядають територію поблизу місця, де він рибалив, а також шукають у водоймі. Як повідомила Суспільному речниця Лубенського райвідділу поліції Юлія Кваша, хлопець був одягнений у зелену куртку та темні штани. На вигляд дитина худорлявої статури, зростом 165-166 сантиметрів та має світле волосся.

За словами речника рятувальників Полтавщини Віталія Шкаревського, під час пошуків 15 квітня обстежили близько 10 гектарів площі, а також 2,5 тисячі метрів квадратних акваторії річки Сула.

Що відомо про зникнення хлопця у Хорольській громаді

14 квітня 2024-го року батьки хлопця повідомили , що їхній неповнолітній син пішов на риболовлю до річки Сула у селі Мусіївка Хорольської громади. Періодично вони телефонували йому, щоб дізнатися, що із ним усе гаразд. Згодом він перестав брати слухавку, тому батьки поїхали до нього. На місці та поблизу вони не знайшли дитину, тому викликали рятувальників.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок