У Полтавській ОВА призначили нового першого заступника голови: хто такий Богдан Корольчук

У Полтавській ОВА призначили нового першого заступника голови: хто такий Богдан Корольчук

Хто став першим заступником голови Полтавської ОВА?
Першим заступником голови Полтавської ОВА призначили Богдана Корольчука. Фото: Суспільне Полтава та ІВ "Полтавщина", колаж Суспільного

Першим заступником голови Полтавської ОВА призначили Богдана Корольчука. Раніше він працював у поліції та має статус учасника бойових дій.

Богдан Корольчук виконує обов’язки першого заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації із 1 грудня. Це Суспільному підтвердили в ОВА.

31-річний посадовець із Київщини. Він навчався у Національній академії внутрішніх справ, а також у Київському національному університеті імені Шевченка. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук та статус учасника бойових дій. Це дані із офіційного сайту Полтавської ОВА.

Богдан Корольчук має 14 років трудового стажу. До 2015-го року він працював в органах внутрішніх справ, а до призначення на посаду в ОВА ― у поліції.

Раніше на посаді першого заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації був Дмитро Лунін. Він очолив область після того, як з посади голови перевели Олега Синєгубова.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок