"Казав правду у вічі": у Полтаві попрощалися з Романом Хірамоновим, який загинув на війні

"Казав правду у вічі": у Полтаві попрощалися з Романом Хірамоновим, який загинув на війні

Доповнено
"Казав правду у вічі": у Полтаві попрощалися з Романом Хірамоновим, який загинув на війні
. Суспільне Полтава

У Полтаві 15 червня попрощалися із сапером десантно-штурмового взводу Романом Хірамоновим, який загинув у березні 2022-го на Харківщині. Бійця вважали зниклим безвісти. У травні 2023-го отримали результати ДНК-експертизи, розповіла знайома військового Віра Булашенко.

Труну з тілом Романа Хірамонова для панахиди розмістили біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Її накрили українським стягом. Знайома полеглого воїна Віра Булашенко згадує про нього так:

"Добрий, щирий, хороший хлопець. Люблячий батько, таких ще треба пошукати. Дбайливий син, добрий сусід".

Роман Хірамонов проживав у селі Лозівка Полтавського району, боронити Україну пішов 2019-го року. Служив сапером у десантно-штурмовому батальйоні.

Фото Романа Хірамонова тримають військові під час прощання у Полтаві
Фото Романа Хірамонова, який загинув на війні. Суспільне Полтава

Загинув 20 березня 2022-го року біля села Кам'янка Ізюмського району на Харківщині, повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Сергій Шкурупій.

"Ми всі до останнього сподівалися, що він повернеться живим. Ми і зараз хоронимо, плачемо, але сподіваємося, що повернеться. Він був довго безвісти зниклим, у березні минулого року він перестав виходити на зв'язок. І тільки у вересні, коли деокупували ті території, там знайшли загиблих багато воїнів, їх накрило плитою, привалило. Проходило багато експертиз. А результати прийшли місяць тому. Мати їздила, здавала ДНК", – каже знайома Романа Хірамонова Віра Булашенко.

Прощання з Романом Хірамоновим біля Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві
Рідні Романа Хірамонова біля його домовини. Суспільне Полтава

Воїнові було 35 років, він мав звання старший солдат. У нього лишилися, зокрема, донька, мама та брат. Знайома Романа Хірамонова Любов Чухіль розповіла:

"Виріс на моїх очах, виріс із моїми дітьми. Із самих дитячих років він був мужнім, сильним і справедливим. Він завжди казав правду у вічі, яка б там правда не була, гірка чи солодка. Він завжди заступався за друзів. Останній раз я його бачила, як везла свого сина на операцію, і він нам допомагав. Він був гарною дитиною, спокійною, дружелюбною, допомагав усім".

Поховали воїна на Затуринському кладовищі поблизу Полтави.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок