Новини

Інші види спорту

УЄФА знову змінила музичний плейлист збірної України на Євро-2020
Євро-2020 з футболу
Європарламент закликав призупинити участь Білорусі у міжнародних спортивних змаганнях Новини в Світі
Україна уперше в історії зіграє у жіночій Євролізі з пляжного футболу. Що це за турнір Новини в Україні
"Наші футболісти не обирали". УАФ відреагувала на вміст музичного плейлиста України перед Євро-2020 Інше
Форма збірної України: яка ціна на футболку
Форма збірної України: яка ціна на футболку Інше
Марія Музичук виборола "срібло" на гран-прі з шахів у Гібралтарі. Результати турніру Новини в Україні
Гран-прі із шахів, що відбувся у Гібралтарі, став останнім із серії гран-прі. Він мав відбутися ще у травні-червні 2020 року, проте через пандемію коронавірусу його проведення змістили на 2021-й.
Поліція затримала за кермом ексгравця "Шахтаря" Шевчука. У нього були ознаки алкогольного сп'яніння ЗМІ Новини в Україні
·
В'ячеслав Шевчук - затримання ексфутболіста за кермом, що трапилося, відео затримання Шевчука (28 травня 2021 року), чи траплялося таке раніше
"Ця медаль - не кінцевий результат". Як Горуна здобув історичне "золото" України на Євро з карате Ексклюзивно Новини в Україні
Станіслав Горуна - ексклюзивне інтерв'ю після чемпіонату Європи з карате, як українець Горуна здобув "золото" Євро, що він сказав, Суспільне Спорт
У Сербії під час тренування затримали 19-річного воротаря гандбольного клубу. За що саме Інше
·
Чотири медалі та шосте місце у медальному заліку. Як виступила Україна на Євро з карате Новини в Україні
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол