Новини

Інші види спорту

У Полтаві планують витратити понад 4,5 мільйони гривень на ремонт картодрому
СПОРТ
Чемпіон Європи з важкої атлетики Чумак - про "золото" та пост зі словами "Москва згоріла повністю" Ексклюзивно Новини в Україні
Збірна України здобула першу чоловічу нагороду за 16 років на чемпіонаті Європи з тхеквондо Новини в Україні
Україна - переможець медального заліку чемпіонату Європи з важкої атлетики
Україна - переможець медального заліку чемпіонату Європи з важкої атлетики Новини в Україні
Анастасія Лисенко вчетверте виграла "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики Новини в Україні
Дмитро Чумак - чемпіон Європи з важкої атлетики. Він вирвав "золото" в останній спробі Новини в Україні
Чемпіонат Європи з важкої атлетики: "золото" Дмитра Чумака, результат та огляд, як Чумак зміг виграти "золото" (10 квітня 2021 року)
Аліна Марущак - чемпіонка Європи-2021 з важкої атлетики. Це уже третє "золото" України Новини в Україні
Чемпіонат Європи-2021 з важкої атлетики: жінки, вагова категорія до 81 кілограма, результат Аліни Марущак, українка - чемпіонка Європи
У Дніпрі розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное
У Дніпрі розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное Новини в Україні
Змагання триватимуть до 12 квітня включно, участь беруть спортсмени і спортсменки з усіх областей України – усього близько пів тисячі людей.