"Немає нічого – це впала ракета". На Одещині родина показала свій будинок після обстрілу росіянами. ФОТО

"Немає нічого – це впала ракета". На Одещині родина показала свій будинок після обстрілу росіянами. ФОТО

"Немає нічого – це впала ракета". На Одещині родина показала свій будинок після обстрілу росіянами. ФОТО
. Суспільне Одеса

Росіяни випустили 7 ракет Х-31 з винищувача Су-30 по селищу в Одеській області. Одна з ракет влучила в дерево поблизу приватного будинку, знесла стіну та пошкодила будівлі поблизу. Кореспондент Суспільного поспілкувався з родиною, домівка якої зазнала найбільших руйнувань.

Будинок Валентини був найближчим до епіцентру вибуху. Тут проживає дві родини, усі родичі. Ведуть спільне господарство. Жінка розповіла, що під час тривоги була вдома, мала погане передчуття.

"Воно як бахне. Ми під стіл. Вікна, двері, все повилітало. Я вилажу з-під стола, повно пилюки. Виходжу на двір – немає нічого. І забору немає – це впала ракета", – зазначила жінка.

"Немає нічого — це впала ракета". На Одещині родина показала свій будинок після обстрілу росіянами
Ракетний обстріл на Одещині 11 липня. Суспільне Одеса

Частини російської ракети на Одещині
Частини російської ракети на Одещині. Суспільне Одеса

Поруч із будинком, де жили власники, розташовна їх база відпочинку. Там шість кімнат. В кожній – вибиті двері та вікна, зіпсовані меблі, веранда будинку понівечена уламками та ударною хвилею.

"Тут були усі зручності, роки два як збудували. І сюди приїздили відпочивати з усієї України люди. Тепер тут все зруйноване, всі кімнати зруйновані. Треба це все відновлювати, але вже як закінчиться війна. Зараз про це і думати немає сенсу", – додала власниця зруйнованого будинку.

Ракетний обстріл Одеської області 11 липня
Ракетний обстріл Одеської області 11 липня. Суспільне Одеса

Наслідки обстрілу Одещини російськими військами 11 липня
Наслідки обстрілу Одещини російськими військами 11 липня. Суспільне Одеса

На подвір‘ї продовжували збирати сміття: уламки скла, шиферу та стін. Допомагав із цим хлопчик на ім‘я Лев. Спільно з батьками він зібрав уламки ракет.

"Коли вони зібрали усі ці частини, деякі, найбільші, вони забрали собі, а це залишили нам. Коли ракета розірвалася, ми знайшли найбільші частини поблизу. Це кільце та крило. Ті частини, які вціліли після прильоту", – розповів Лев.

В момент вибуху на подвір‘ї були тварини. Серед них – кошеня. Усі залишились живі, та втім перелякалися. Обстріл пошкодив чотири будівлі. Два приватних господарства та дві бази відпочинку. Жертв немає.

Кімната будинку після обстрілу Одещини російськими військами 11 липня
Кімната будинку після обстрілу Одещини російськими військами. Суспільне Одеса

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок