Суспільне Полтавщини працює над покращенням новин

Суспільне Полтавщини працює над покращенням новин

8 лис. 2018

Наприкінці жовтня в Полтавській філії Суспільного відбувся 5-денний тренінг для команди новинарів. Навчання проводили медіатренери Ігор Куляс та Олександр Макаренко.

Головною темою було дотримання стандартів журналістики та їх трактування. Навчання відбувалося безпосередньо під час робочого процесу, завдяки чому журналісти мали змогу вчитися на реальних ситуаціях.

Участь у навчання взяли не лише журналісти, а й оператори, монтажери, продюсери, команда радіо. За словами учасників, такий підхід дозволив сформувати спільне бачення розвитку всієї команди."Як сфокусуватися на важливому, ставити правильні запитання, робити матеріал доступним  творча група "Теми дня" отримала інформацію, яка стане в нагоді при підготовці програм", — сказала керівниця творчого відділення "Тема дня" Олена Ляшенко.

Продюсерка Полтавської філії Ольга Журавльова розповіла:

"На тренінгу були не лише журналісти редакції інформації, а й радійники, режисери монтажу, оператори, команда суспільно-політичного мовлення. Теми, які обговорювали, стосувалися не тільки змісту сюжетів, а й їх форми та процесу виробництва, тому всі мали змогу усвідомити роль і значущість власного вкладу в спільну справу".

Навчання відбулось у рамках серії тренінгів для регіональних ньюзрумів з універсальної журналістики від Академії Суспільного мовлення. Раніше такі навчання відбулися в Сумах, а далі заплановані в Херсоні та Києві.


Читайте також