Стартував другий етап

Стартував другий етап "Практикуму на Суспільному"

30 жов. 2018

Від учора учасники проекту долучилися до творчих команд суспільно-політичного, розважального й просвітницького напрямів телеканалів UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, каналів UA: Українське радіо, а також PR-департаменту Суспільного. Надалі вони здобуватимуть нові знання, спостерігатимуть за теле- та радіовиробництвом і долучатимуться до створення контенту.

"Найцінніше у сфері медіа — це досвід. Суспільне дає можливість отримати перший досвід практичної роботи, — сказав член правління Суспільного Роман Вінтонів. — Наставники-ментори на "Практикумі" готові передати свій досвід та навчити цінним у медіаіндустрії навичкам. До того ж, це хороший нетворкінг та багато цікавих знайомств. Ми б хотіли, щоби якомога більше молоді отримало можливість набути досвіду".

На першій зустрічі учасники дізналися більше про роботу телерадіокомпанії, цінності та місію Суспільного. Довідалися про основні принципи роботи "Практикуму" та ролі учасників програми. Окрім того, вони познайомилися з менторами, які наступні 2 місяці допомагатимуть здобувати досвід, нові вміння та поглиблювати знання в медіа.

У Києві з 277 заявок відібрали 90 учасників "Практикуму". Наступного разу потрапити на "Практикум" у телецентр "Олівець" чи на Українське радіо можна буде після нового року.

У регіональних філіях Суспільного прийом заявок на участь у "Практикумі" продовжили до 1-го листопада. Серед можливостей — журналісти та редактори телебачення та радіо, ведучі теле- й радіопрограм, відеооператори, режисери та звукорежисери.

Стати учасником можуть студенти та випускники українських вишів, які прагнуть здобути досвід у сфері медіа. Пройти "Практикум на Суспільному" можна у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Сєвєродонецьку, Тернополі, Хмельницькому, Херсоні, Чернівцях і Чернігові.

Онлайн-анкета — за посиланням.

Відповіді на поширені питання про "Практикум" — тут.


Читайте також