На UA: КУЛЬТУРА стартував курс відеолекцій

На UA: КУЛЬТУРА стартував курс відеолекцій "Музеї. Як це працює"

11 жов. 2018

З 5 жовтня глядачі телеканалу суспільного мовлення UA: КУЛЬТУРА мають можливість дізнатися, чим живуть сучасні українські музеї та як функціонують подібні установи за кордоном. Кожен випуск курсу відеолекцій "Музеї. Як це працює" присвячено актуальним проблемам української музейної сфери: модернізації, популяризації тощо.

Цикл містить шість випусків, які виходять щоп’ятниці о 20:00 в ефірі UA: КУЛЬТУРА. Перша програма також уже доступна на сторінці каналу у Facebook.

Серед лекторів – гендиректорка НХМУ Юлія Литвинець, представниця музею Ханенків Катерина Чуєва, мистецтвознавиця Олена Червонік, археолог Тимур Бобровський, гендиректорка заповідника "Бахчисарайський палац" Ельміра Аблялімова, галеристка й директорка видавництва "Родовід" Лідія Лихач та інші.

З гостями спілкуватимуться ведучі Українського радіо Культура Наталія Грабченко, Василь Шандро та Ольга Вернигоренко. Програма побудована у формі діалогу з ведучими-модераторами, завдяки чому глядач дізнається про проблеми, що наразі постають перед галуззю та можливі шляхи їх вирішення.

Команда проекту має на меті деконструкцію міфу про те, музей – це архаїчна установа, якій немає місця у культурній програмі мешканця сучасного мегаполіса. Кожен випуск відеолекцій показує, як діячі цієї сфери щосили намагаються змінити свої простори, осучаснити їх та зробити привабливими для різних вікових категорій і представників усіх верств населення.


Читайте також