Про Суспільне говоритимуть на Всеукраїнському студентському форумі

Про Суспільне говоритимуть на Всеукраїнському студентському форумі

11 жов. 2018

У Сумах 17-20 жовтня відбудеться Всеукраїнський форум студентського самоврядування, який збере близько 200 учасників зі всієї України. Одним із запрошених спікерів є член правління Суспільного Микола Чернотицький.

Протягом чотирьох днів активні представники студентства обміняються досвідом успішної реалізації ініціатив та отримають навички, необхідні для розвитку студентського руху в Україні. Спільно з представниками профільних міністерств, громадських організацій та медіа студенти окреслять найбільш актуальні проблеми й напрацюють спільні шляхи їх вирішення, знайдуть нові контакти для співпраці між університетами і містами задля формування молодіжної політики в Україні.

"Історія Форуму бере початок ще зі студентської революції, коли сумські студенти відстояли право на автономність своїх вищих навчальних закладів. З тих пір проводиться ця подія, де студенти обмінюються досвідом та успішними проектами", – коментує координаторка проекту Анастасія Боярчук.

Форум проводиться вже водинадцяте. Цього року в програмі анонсовані: симуляційна гра, два лекційні дні, більше 25 спікерів з України та Англії, студентський нетворкінг.

"Ми не вперше відгукуємося на запрошення до публічних дискусій, готові говорити про важливість розвитку суспільного мовлення в Україні. Студенти – та рушійна сила, яка має не лише спостерігати за реформами, а й брати в них безпосередню участь", – говорить Микола Чернотицький, член правління Суспільного.

Всеукраїнський форум студентського самоврядування відбудеться на базі Конгрес-центру СумДУ. Організатори форуму: ГО "Студентське братство Сумщини", ГО "Місто розумних", управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, за підтримки Міністерства молоді та спорту України й Британської Ради в Україні.


Читайте також