ТОВ

ТОВ "ЕРА-МЕДІА" відмовила прес-службі ЗСУ в наданні доступу до прямого ефіру

10 жов. 2018

ТОВ "ЕРА-МЕДІА" відмовила прес-службі ЗСУ в наданні доступу до прямого ефіру для екстреного інформування глядачів про події в Ічні.

Раніше, 9 жовтня, під час наради Президента України Петра Порошенка із силовиками щодо ситуації на складах боєприпасів в Ічні, а також сьогодні, 10 жовтня, на засіданні Кабміну, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що начальник прес-служби Збройних сил України звертався до телеканалів із проханням включитись у прямий ефір для оперативного інформування населення, проте отримував відмови. Зокрема, міністр оборони повідомив, що прес-службі ЗСУ відмовили в доступі до ефіру і на "Першому" каналі.

Як з’ясувала команда Суспільного, до начальника управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ ЗСУ близько 7 ранку 9 жовтня зверталось ТОВ "ЕРА-МЕДІА", що виробляє програму "Доброго ранку, країно!", з проханням включитись у прямий ефір телефоном. Протримавши на зв’язку начальника управління тривалий час, журналісти так і не здійснили включення в ефір, мотивувавши це відсутністю часу.

Програма "Доброго ранку, Країно!" примусово транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ за ухвалою суду і є власним продуктом ТОВ "ЕРА-МЕДІА".

Команда Суспільного мовника вважає, що поведінка журналістів ТОВ "ЕРА-МЕДІА" в цій ситуації не тільки непрофесійна, а й ставить під загрозу право та можливість громадян отримати екстрену інформацію від Збройних Сил України, що безпосередньо впливає на безпеку населення.


Читайте також