У старий Новий рік на Українському радіо

У старий Новий рік на Українському радіо "Культура" звучатиме комедія "За двома зайцями"

13 січ. 2018

У переддень Нового року за старим стилем, 13 січня, о 21:00 в ефірі програми "Вистава без антракту" на Українському радіо "Культура" – ексцентрична комедія "За двома зайцями" – новітня, сучасна версія знаменитого твору Михайла Старицького від Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру (м. Сєверодонецьк).

Виставу записано під час гастролей творчого колективу у столиці України на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у рамках мистецького проекту "Нескорена Луганщина".

"Митці не скорилися, вони заповзято, відчайдушно, сміливо доводять – мистецтво об’єднує, надихає, вивищує нас над буденністю", – зазначила ведуча Українського радіо "Культура" Світлана Гудзь-Войтенко.

Київські гастролі Луганського українського музично-драматичного театру відбулись за підтримки Міністерства культури України, Луганської обласної цивільно-військової адміністрації та Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Це єдиний державний театр, який у грудні 2014 року переїхав з окупованих територій. Художній керівник театру – заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко, директор театру – Сергій Дорофеєв.
  
Режисер-постановник та автор музичного вирішення сценічного дійства Євген Мерзляков розповів, що нині колектив працює в приміщенні Сєвєродонецького театру, який постраждав від пожежі у 2010 році.

Нагадаємо, відтепер щосуботи на Українському радіо "Культура" звучатимуть повноформатні версії вистав театрів Києва та України, оновлені радіопостановки з фондів Українського радіо, створені упродовж десятиліть та записані в останні роки й місяці.Читайте також