Суспільне стало медіапартнером IT Arena 2018 – наймасштабнішої технологічної події України

Суспільне стало медіапартнером IT Arena 2018 – наймасштабнішої технологічної події України

24 вер. 2018

Уже тричі найкраща техподія в Україні за версією DOU, IT Arena, відбудеться з 28 по 30 вересня і збере понад 2500 учасників з усього світу та близько 100 спікерів із найкращих міжнародних технологічних компаній, таких як Tesla, Uber, Soundcloud, Facebook, Google, Linkedin та найуспішніших українських стартапів. IT Arena – це єдина конференція в Україні, яка настільки привертає увагу міжнародної спільноти: 80% спікерів – представники міжнародних компаній, а більш ніж чверть відвідувачів конференції приїдуть із-за кордону. IT Arena – подія, важлива не тільки для розвитку техіндустрії в Україні. Конференція також задає стандарти бізнес-туризму, приваблюючи тисячі відвідувачів до Львова. Саме тому 50 мітапів у третій день конференції відбудуться у восьми локаціях в центрі міста – щоб усі відвідувачі мали змогу відвідати історичний центр.

Доповідач-кіногерой і спеціалістка з Data Science

Цього року організатори IT Arena привезуть 100 топових експертів, представників глобальних компаній, які готові поділитися своїм досвідом і знаннями з учасниками конференції. Програма конференції поділена на 4 потоки: бізнес, технології, продукт і стартап, щоб охопити ключові аспекти IT індустрії.

Серед найцікавіших спікерів:

  • Semyon Dukach (Managing Partner у One Way Ventures, в минулому Managing Director Techstars) – математичний геній та успішний підприємець. Навчаючись у МIT, Семен і його команда з блекджеку виграли понад $4 мільйони, хакнувши казино за допомогою точних математичних розрахунків. Ця історія лягла в основу сценарію фільму "21" і документального фільму "Breaking Vegas". Підприємець та інвестор поділиться з учасниками своїми успіхами та невдачами на бізнес треці.
  • Sachin Rekhi (Founder & CEO у Notejoy, ex-Head of Product at Linkedin, ex-Product Manager у Microsoft) – підприємець, який розповість учасникам про унікальний досвід відкриття компаній і створення бездоганних продуктів на продуктовому стрімі.
  • Cassie Kozyrkov (Chief Decision Scientist в Google Cloud) – спеціалістка в галузі даних і штучного інтелекту розкаже про потенціал розвитку машинного навчання та штучного інтелекту та використання AI технологій у компаніях. Учасники матимуть змогу послухати Cassie на технологічному треку.
  • Martin Villig (Co-founder у Taxify) – підприємець із 20-річним досвідом порадить засновникам стартапів та іншим учасникам конференції, як уникнути проблем при запуску продуктів. Послухати естонського бізнесмена, який почав експансію на український ринок, можна буде на стартап потоці.

Переглянути весь список спікерів можна за посиланням.

$10 000 і подорож до Кремнієвої долині для стартапів

Startup Competition на IT Arena – міжнародний конкурс стартапів, можливість для молодих компаній валідувати свою ідею, бізнес-модель і отримати додаткове фінансування проекту. Призовий фонд цього року вражає – $10 000 і $5000, а також двотижнева поїздка в Кремнієву Долину від Startup Embassy та менторство від Techstars. Окрім головних призів, учасники позмагаються за участь в акселераційний програмі від Sector X, менторство від 1991 Open Data Incubator і навчання на програмі Executive Development Program від KMBS.

З кількох сотень поданих заявок, відібрано 50 до участі в конкурсі, куди потрапили найкращі стартапи з фокусом на такі сфери, як робототехніка, 3D-друк, дрони, доповнена та віртуальна реальність, смарт-технології для дому. Всі учасники пітчитимуть перед журі англійською, демонструючи свою ідею та доводитимуть життєздатність своєї бізнес-моделі. До складу журі входять CEO Ad Ventures Greg Banas, СЕО в N-iX Андрій Павлів, серійний підприємець із KMBS Сергій Ноздрачов, ментор нью-йоркського стартап-акселератора Starta Accelerator Evan Madden-Peister та інші не менш відомі спеціалісти техгалузі.

IT Arena розкриває туристичний потенціал міста

Уже другий рік поспіль, на третій день конференція виходить за межі стадіону Арена Львів. Під час IT Arena 2017 вперше було запропоновано формат мітапів, які відбуваються на різних локаціях у центрі міста. Такий стиль проведення заходів є унікальним серед технологічних конференцій, реалізований, щоб урізноманітнити досвід відвідувачів і дати можливість зануритись в атмосферу історичного центру Львова. Такий формат отримав позитивні відгуки учасників конференції, тому організатори вирішили знову провести 50 мітапів у 8 закладах навколо площі Ринок 30 вересня, в останній день конференції. Понад 40 спікерів розкриють різноманітні теми від бізнес-аналізу та дизайн-мислення до залучення іноземних інвестицій для проекту, data science у телекомунікаціях, поведінкової аналітики й трендів кібербезпеки. Формат мітапів передбачає неформальну атмосферу й інтерактив аудиторії та спікера.

Фестиваль технологій і музики

IT Arena існує в форматі конфест: конференція + фестиваль електронної музики Futureland Festival. Хедлайнери зі світовими іменами – ще один аргумент, який дозволяє зібрати найпрогресивнішу аудиторію у Львові. Juicy М, одна з найкращих діджейок і продюсерка прогресивної хауc-музики, стане хедлайнером Futureland Festival – найгучнішої вечірки електронної музики, яка відбудеться 29 вересня в межах конференції IT Arena. Українка за походженням, Juicy M входить у топ 100 діджеїв світу за результатами опитування DJ List і глобальної DJ-бази Top Deejays. Відео, де вона грає на чотирьох діджейських пультах, набрало понад 35 мільйонів переглядів на YouTube!


Читайте також