Суспільне не порушує жодних журналістських стандартів, – Тетяна Лебедєва

Суспільне не порушує жодних журналістських стандартів, – Тетяна Лебедєва

17 вер. 2018

Про це голова Наглядової ради Суспільного Тетяна Лебедєва сказала на круглому столі "Саморегуляція та журналістські стандарти під час виборчих кампаній", що відбувся 17 вересня в Укрінформі.

Серед учасників круглого столу – голова Наглядової ради Суспільного Тетяна Лебедєва, заступниця голови Наглядової ради Суспільного, заступниця шеф-редактора ГО "Детектор медіа" Світлана Остапа, генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко, голова ГО "Детектор медіа" Наталія Лигачова, виконавча директорка Інституту Масової Інформації (ІМІ) Оксана Романюк, заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк, член Комітету свободи слова Григорій Шверк, член Комісії з журналістської етики Сергій Гузь, медіаюрист Ігор Розкладай, представники загальнонаціональних і регіональних ЗМІ.

Учасникам події презентували рекомендації щодо саморегуляції та журналістських стандартів під час виборчих кампаній, підготовані експертами ГО "Детектор медіа" та Інститутом масової інформації.

Під час обговорення голова Наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва, серед іншого, наголосила: "Подивіться останні моніторинги Детектора: Суспільне не порушує жодних журналістських стандартів за останніми моніторингами. Нарешті в української аудиторії на телебаченні (про радіо окремо) з’явилась альтернатива. Є новини, які не порушують стандартів. Такої альтернативи донещодавна ще не було. Радіо теж робить дуже великі успіхи, дуже розширило свою аудиторію. Це рух у потрібному напрямку".

Своєю чергою, заступниця голови Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа зазначила, що професійна журналістика завжди буде вирізнятися відповідальністю.

"Завжди, пишучи, роблячи свої матеріали, ми перед собою бачимо суспільство і споживача інформації, а не власника чи політика, який замовляє ту чи іншу інформацію. І в мене великі надії все-таки на суспільне мовлення в цьому плані", – сказала Світлана Остапа.

Нагадаємо, нещодавно члени Наглядової ради і правління НСТУ спільно з представниками влади й експертами Ради Європи обговорили нову модель фінансування Суспільного в Україні.


Читайте також