Команда проекту

Команда проекту "TVій Ранок" Хмельницької філії Суспільного започаткувала соціальну акцію #несмітник

14 вер. 2018

Наша планета – це не смітник! Сміття має бути у смітниках, а не на вулицях та парках! Команда проекту "TVій Ранок" Хмельницької філії Суспільного започаткувала соціальну акцію #несмітник, присвячену Всесвітньому Дню чистоти, який відбудеться 15 вересня.

Дорогою на роботу, на відпочинку, під час ранкової пробіжки чи прогулянки з дитиною, ведучі прибирають забруднені території та власним прикладом показують, що середовище, в якому вони живуть, – не смітник. Розпочав акцію ведучий ранкового шоу Олексій Єленков. Новий фітнес-тренд, яким займається Олексій, має назву плогінг.

Плогінг – новий рух серед еко-активістів та фізично активних людей. Концепт доволі простий – замість пробіжки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають узбіччя. Під час ранкової пробіжки Олексій прибирав набережну, таким чином плогінг вимагає активних рухів руками (для збору сміття та триманні пакету) за півгодини людина може спалити у середньому 288 калорій. Для порівняння, за той же час пробіжка допоможе позбутись 235 калорій.

Команда програми "TVій Ранок" закликає долучитись до акції усіх охочих: "Знімайте фото й короткі відео і розміщуйте їх у Facebook та Instagram з хештегом #несмітник. А ми обов’язково покажемо їх в ефірі "TVого Ранку". Зробимо країну трішки чистішою!"

Олексій Єленков, керівник творчої групи РАНОК, займається плогінгом уже декілька років: "Розпочалося все якось з однієї ранкової пробіжки ранньою весною. Тепер я збираю однодумців чи не щосуботи, поєднуючи приємне з корисним. Акція #несмітник, започаткована в ефірі програми ""TVій Ранок", не завершується 15 вересня. Вона буде активна, принаймні, до першого снігу".

Такі інтерактивні акції – важлива складова роботи суспільного мовника, каже продюсерка "Поділля-центр" Любов Тімкова: "Ми – територія суспільного діалогу. Прагнемо не лише висвітлювати, але й продукувати інформаційні приводи, щоб задавати тон суспільної відповідальності".


Читайте також