UA: ВОЛИНЬ – інформаційний партнер конкурсу професійних читців імені Лесі Українки

UA: ВОЛИНЬ – інформаційний партнер конкурсу професійних читців імені Лесі Українки

13 вер. 2018

У Луцьку з 24 по 26 вересня відбуватиметься ХХІІ Всеукраїнський конкурс професійних читців імені Лесі Українки. Суспільний мовник Волині – інформаційний партнер мистецького заходу.

Метою конкурсу є популяризація творів класика української літератури, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців, підтримка обдарованих молодих виконавців, залучення молоді до творчого переосмислення Лесиної поезії, демонстрація свіжих ідей, нових сучасних трактувань відомих творів поетеси.

Творча команда UA: ВОЛИНЬ висвітлюватиме цю подію на всіх платформах: теле-, радіоканалах та digital. А 26 вересня з 10:00 до 13:00 та з 16:00 до 18:00 запланована трансляція фінальної частини конкурсу наживо на сторінці Волинської філії у Facebook.

"Ми хочемо посприяти, аби конкурс читців став справжнім святом художнього слова, – зазначив продюсер UA: ВОЛИНЬ Костянтин Лоцман. – З нашою допомогою волиняни матимуть можливість послухати поезію в професійному виконанні не лише на локаціях конкурсу, а й вдома перед екраном у зручному кріслі, або з навушниками на лавочці в парку, або на велосипедній прогулянці, або ж, навіть, за роботою на дачі. Ми будемо намагатися висвітлювати конкурс таким чином, щоб Лесині вірші зачепили сучасників, спонукали волинян почути поезію нашої славної землячки по-новому. І, звісно ж, запрошуємо на Волинь гостей з різних регіонів України".

Учасники – переможці конкурсів читців, що відбулися в областях. Засновником конкурсу виступає Національна спілка театральних діячів України.

Зазначимо, що з 1996 року Всеукраїнський конкурс професійних читців імені Лесі Українки відбувався у Ялті. Нині ж, через окупацію Криму, постало питання про зміну місця його проведення. Тож конкурс "переїхав" на Волинь – батьківщину Лесі Українки, де він відбуватиметься вже уп’яте.


Читайте також