НСТУ оголошує конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів і продюсерів

НСТУ оголошує конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів і продюсерів

4 січ. 2018

Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголошує повторний відбір на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного у регіонах, де конкурс не відбувся раніше. Відповідне рішення ухвалило правління ПАТ "НСТУ" під час чергового засідання, яке відбулося 29 грудня 2017 року.

Прийом документів від кандидатів триватиме з 12 до 25 січня 2018 року.

Конкурсний відбір на посаду менеджера оголошено для:

 1. Філія ПАТ "НСТУ" "Волинська регіональна дирекція";
 2. Філія ПАТ "НСТУ" "Запорізька регіональна дирекція";
 3. Філія ПАТ "НСТУ" "Кіровоградська регіональна дирекція";
 4. Філія ПАТ "НСТУ" "Львівська регіональна дирекція";
 5. Філія ПАТ "НСТУ" "Рівненська регіональна дирекція";
 6. Філія ПАТ "НСТУ" "Тернопільська регіональна дирекція";
 7. Філія ПАТ "НСТУ" "Харківська регіональна дирекція";
 8. Філія ПАТ "НСТУ" "Херсонська регіональна дирекція "СКІФІЯ";
 9. Філія ПАТ "НСТУ" "Хмельницька регіональна дирекція "ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР".

Конкурсний відбір на посаду продюсера оголошено для:

 1. Філія ПАТ "НСТУ" "Волинська регіональна дирекція";
 2. Філія ПАТ "НСТУ" "Дніпровська регіональна дирекція";
 3. Філія ПАТ "НСТУ" "Регіональна дирекція UA:Донбас";
 4. Філія ПАТ "НСТУ" "Миколаївська регіональна дирекція";
 5. Філія ПАТ "НСТУ" "Тернопільська регіональна дирекція";
 6. Філія ПАТ "НСТУ" "Хмельницька регіональна дирекція "ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР";
 7. Філія ПАТ "НСТУ" "Черкаська регіональна дирекція".

Менеджерів та продюсерів обиратимуть на відкритому конкурсі. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками Ради Генпродюсерів. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління ПАТ "НСТУ".

Основні вимоги до претендентів на посади менеджерів та продюсерів, короткий опис функціональних обов’язків, а також перелік необхідних для участі в конкурсі документів можна переглянути за посиланнями:

Оголошення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Супровідний лист
Згода на обробку персональних даних

Документи для участі в конкурсі можна подати з 12 до 25 січня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

Нагадаємо, вперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти усі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного та творчого управління повністю розділені, відтак керівником творчого напрямку роботи філії буде продюсер, а усіма адміністративними та господарчими питаннями керуватиме менеджер.

За підсумками першого відбору, який тривав із 8 по 21 листопада, у більшості регіонів уже обрані менеджери та продюсери. У тих регіонах, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій зараз оголошено повторний конкурс. Конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії буде оголошено після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філії.


Читайте також