Суспільне Рівненщини запускає нове ранкове шоу

Суспільне Рівненщини запускає нове ранкове шоу

3 січ. 2018

Ранкове шоу "Добрий ранок" стартувало в ефірі телеканалу РТБ Рівненської філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"3 січня о 8-й ранку. У святковий період до 15 січня ранкові ефіри триватимуть годину, а надалі творча команда готуватиме двогодинні програми.

"Неймовірними зусиллями усієї команди стартуємо з новим проектом "Добрий ранок". Ми запропонуємо глядачу вчитися і рости разом з нами. Ми розповідатимемо про наукову, мистецьку, побутову Рівненщину, якою вона є, і про ту, якою ми хочемо її бачити", – розповіла продюсерка Рівненської філії ПАТ "НСТУ" Інна Білецька.

Напружена підготовка тривала три тижні. Продюсери, режисери й ведучі розробляли рубрики, опановували новий формат, а також власними силами створили і облаштували студію.

"Ми – на початку шляху. Це не короткий забіг, а тривалий марафон. Однак ми віримо, що цей проект стане для Рівненщини спільним. Тобто по-справжньому суспільним", – сказала Інна Білецька.

Нагадаємо, в усіх філіях Суспільного проводиться уніфікація роботи: кожен регіональний мовник випускатиме ранкову програму, випуски новин протягом дня та підсумкову програму ввечері синхронно з іншими регіонами.


Читайте також