Підсумкова програма

Підсумкова програма "ТЕМА ДНЯ: БУКОВИНА" стартує в оновленій студії

3 січ. 2018

З 2 січня у Чернівецькій філії Суспільного в оновленій студії стартувала щоденна підсумкова програма "ТЕМА ДНЯ: БУКОВИНА".

З понеділка по п’ятницю прямоефірна програма присвячена питанням суспільно-політичного напряму, а у вихідні – культурно-просвітницькій тематиці. Час виходу програми – 19:30 на телеканалі "Буковина" та сторінці філії у Facebook.

"Учора ми продемонстрували, як можемо за короткий час зробити перший крок до якісних змін. Відтепер щодня журналісти суспільно-політичного напряму будуть аналізувати важливі події Буковини та спілкуватися у прямому ефірі з головними дійовими особами краю",  – розповів продюсер філії Максим Волошин.

Автором оформлення оновленої студії став Денис Зазубек – молодий дизайнер, відомий чернівчанам за дизайном молодіжних громадських закладів і магазинів.

"Попри значне недофінансування суспільного мовника, ми налаштовані працювати і реалізовувати нові, незалежні проекти. Це лише початок, дякую всім хто вболіває і підтримує!" – зазначила менеджерка Чернівецької філії Ольга Гришин-Грищук.

Нагадаємо, у грудні на відкритому конкурсі було обрано нового менеджера і продюсера Чернівецької філії ПАТ "НСТУ".


Читайте також