Концерт-презентація нового альбому Юрія Андруховича і гурту Karbido у Будинку звукозапису

Концерт-презентація нового альбому Юрія Андруховича і гурту Karbido у Будинку звукозапису

14 вер. 2018

У Будинку звукозапису Українського радіо (вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б) 17 вересня о 20:00 відбудеться концерт-презентація нового альбому "Літографії" Юрія Андруховича і польського гурту Karbido. Також буде доступна пряма трансляція події в ефірі UA: радіо Культура.

"Цей київський концерт передбачає інтригу – вибір нового місця події, тобто Будинку звукозапису UA: УКРАЇНСЬКЕ РАДІО. Наш із Karbido новий альбом "Літографії" – це цілком особлива суміш джазу, авангарду, проґроку і моїх віршів із поетичного циклу, присвяченого старому Станіславу, моєму рідному місту. Концерт будуть транслювати наживо та записувати", – розповідає Юрій Анрухович.

Це перший в історії спільний проект радіо Промінь і радіо Культура.

"Промінь" – це найперша українська музична радіостанція. Вже понад п’ятдесят років на каналі звучить лише українська музика. Приємно, що починаємо нашу серію саме концертом Юрія Андруховича та Karbido", – каже продюсер радіо "Промінь" Максим Яковенко.

"Для мене велика честь, що Андрухович і Karbido дадуть свій київський концерт саме в Будинку звукозапису. Долучитися до цієї події можна в будь-якій точці світу, адже "Літографії" транслюватимуться наживо в ефірі радіо "Культура", – зазначила продюсерка радіо "Культура" Ірина Славінська.

До події долучився також телеканал UA: КУЛЬТУРА, команда якого фільмуватиме концерт. Телеверсія виступу має привернути увагу глядачів, які цікавляться сучасною українською музикою та поезією, відкрити ще один вимір творчості Юрія Андруховича. У центрі телепроекту "Літографії" опиниться насамперед поетико-музичний перформанс, що розгортатиметься на сцені. Крім того, увагу буде приділено історії виникнення дуже своєрідного жанру "прогрок".

Ведуча концерту — музикознавиця Любов Морозова, відома глядачам UA: КУЛЬТУРА за проектом #МузLove.

Квитки на концерт-презентацію можна придбати тут.


Читайте також