Волинська філія Суспільного вперше масштабно висвітлювала фестиваль

Волинська філія Суспільного вперше масштабно висвітлювала фестиваль "Бандерштат"

9 сер. 2018

Дванадцятий фестиваль українського духу "Бандерштат" уже в історії. За даними організаторів, цьогорічний захід відвідало 14000 осіб. Волинська філія Суспільного неодноразово була інформаційним партнером фестивалю, проте вперше висвітлювала його настільки масштабно.

Упродовж трьох днів у серці подій працювала виїзна студія "Українського радіо "Луцьк" та велася стрім-трансляція на Фейсбук-сторінці Волинського Суспільного. Щодня про найцікавіші події на фестивалі українського духу розповідали телеглядачам кореспонденти "Новин".

У ці спекотні – у прямому та переносному значенні – фестивальні дні у виїзній студії  Суспільного працювали 11 ведучих: Сергій Ткачук, Інна Мархевка, Іванна Остапчук, Юрій Кльоц, Вікторія Куманська, Анна Бондарець, Марія Таранко, Вікторія Червяк, Влад Зінкевич, Михайло Кузьмич і Богдана Шевчук.

Щодня забезпечували якісний звук і картинку технічні працівники й телеоператори філії Максим Козак, Анатолій Опейда, Олександр Кузнєцов, Олексій Роговський, Сергій Павлюк, Назар Свирид, Олександр Каліщук, Володимир Ярош, Валентин Клімович, Віктор Легеньковський і Тарас Сватула.

Безпосередньо на фестивалі працівники Волинської філії шукали цікавих спікерів і запрошували їх у виїзну студію на ефір, щоб глядачі й слухачі отримали цікавий і якісний контент із місця події.

У  студії Суспільного на "Бандерштаті" побували письменники, співаки, творчі діячі. Серед них – Христина Соловій, Арсен Мірзоян, Юрко Журавель, Юрко Юрченко, Віктор Павлік, Любко Дереш, Володимир Лис, Артем Галицький, Дмитро Демчук, Сергій Мартинюк, Роман Давидов, музичні гурти "Space of Variations", "Чумацький шлях", "Біла вежа", "Гуцул Каліпсо", "АDAM", "Мотанка", "Карна", "Без обмежень", "Мері".

За період фестивалю команда Волинської філії провела 140 хвилин радійних включень наживо та понад 10 годин стрім-трансляцій у Фейсбуці. Тим часом глядачі й слухачі поставили понад 8,5 тисяч лайків.

Кваліфіковану роботу команди Волинського Суспільного на фестивалі відзначили організатори "Бандерштату". За словами прес-секретарки фестивалю Анастасії Передрій все було організовано на високому рівні:

"Якісно було подано анонси фестивалю на телебаченні та радіо. Для нас була приємним відкриттям студія на фестивалі. Оскільки фестиваль – це польові умови, то ми намагалися сприяти хорошій роботі. Попередньо домовлялися про виділення локації, намета, стола, електрики, інтернету й, звісно, про акредитацію працівників", – зазначила Анастасія Передрій.

На думку продюсера Волинської філії Суспільного Костянтина Лоцмана, творчий колектив Волинської філії удосконалив навички тривалих  прямоефірних включень з місця подій, живого спілкування з учасниками і гостями "Бандерштату" та здобув неоціненний досвіт роботи в команді.

"Уперше в історії радіо на Волині ми зробили виїзну студію. Крім цього, ми записали програму "РадіоДень" для телебачення і стрімили розмови з учасниками фесту на Facebook-сторінці філії. Мені як продюсеру важливо було зрозуміти як спрацює команда. Усе вдалося. Це величезний крок у донесенні контенту до глядачів і слухачів. Це просування бренду і доведення партнерам, що з нами можна і треба мати справу", – розповів Костянтин Лоцман.

За фестивальні дні зросла глядацька й слухацька аудиторія Волинського Суспільного мовника та з’явилися нові підписники у Фейсбуці, тож такі виїзні студії з цікавих для місцевої громади подій допомагають привертати увагу до роботи регіонального суспільного мовника.


Читайте також