Медійники UA: ЧЕРНІГІВ навчали дітей професії журналіста

Медійники UA: ЧЕРНІГІВ навчали дітей професії журналіста

6 сер. 2018

У Чернігові в Центральному парку культури та відпочинку 4 серпня відбувся фестиваль "Місто професій". Мета фестивалю – дати змогу дітям спробувати себе в різних професіях та реалізувати власний потенціал.

Команда Чернігівської філії Суспільного допомагала дітям опановувати професію журналіста й говорити на камеру, використовуючи професійне обладнання. Для цього працівники UA: ЧЕРНІГІВ облаштували на фестивалі окрему локацію.

"Ми вирішили, що все має бути по-справжньому: привезли суфлер, підготували тексти новин для дітей за стандартами суспільного мовлення, була справжня студійна камера, мікрофон і команда: "Три, два, один, ефір". Ми бачили справжні дитячі емоції – і хвилювання, і захват, і здивування, і ейфорію від того, що вдалося!" – розповіла шеф-редакторка новин Чернігівської філії Алла Скорик.

Учасники фестивалю отримували паспорти й могли "влаштуватися на роботу" та отримати за це іграшкові кошти. Зароблену валюту наприкінці події витрачали на подарунки та солодощі.

Як пояснила ідеолог Національного проекту "Місто професій" Тетяна Люлька, є така статистика, що 52% студентів, які закінчили навчання у вишах, не працюють за фахом. На це є три причини: батьки, що насаджають свої погляди, суспільство і штучна престижність окремих професій.

На заході було представлено десятки спеціальностей: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кравець тощо.

"Нам би хотілося, щоб усі діти, які потрапляють до "Міста професій", все ж таки самостійно знаходили щось своє", – зазначила Тетяна Люлька.

Повний репортаж із місця подій дивіться на офіційній сторінці UA: ЧЕРНІГІВ у Фейсбуці.


Читайте також