У Вінницькій філії Суспільного навчали азів телевізійної майстерності

У Вінницькій філії Суспільного навчали азів телевізійної майстерності

6 сер. 2018

Упродовж двох тижнів слухачі курсу "Основи тележурналістики", що відбувся на базі UA: ВІННИЦЯ, опановували тонкощі роботи в медіа — техніку мовлення, майстерність телеведучого, основи операторської справи, вчилися працювати з інформацією. Серед слухачів курсу — школярі, абітурієнти й молода мама.

Особливістю медіакурсу було максимальне занурення в телевізійну кухню. Слухачі могли спробувати себе у різних робочих групах і завданнях: ранковий ефір, сюжети для новин, інтерв’ю, опитування, матеріали для сайту і соцмереж. Керувала курсом журналістка, ведуча, авторка телевізійних проектів, лінійна продюсерка телебачення Світлана Бусілкова.

Роботою свою підопічних вона задоволена, адже слухачі завзято працювали над завданнями й прискіпливо аналізували результати своєї роботи.

Слухачці курсу "Основи тележурналістики" Валерії Поліщук найбільше сподобалася робота в студії. Дівчині — 17, вона давно цікавиться медіа. Валерія розповіла, що навчання на Вінницькому Суспільному стало ще одним аргументом на користь обраної професії — дівчина планує вивчати журналістику в одному з українських вишів.

"Я вдячна, що у Вінниці влаштовують такі проекти. Це дуже круто, я дякую за атмосферу, за дружелюбність. Це класний досвід", — сказала Валерія Поліщук.

Інша слухачка — Марина Целік — за освітою медик. Дівчина розповіла, до участі в курсі на UA: ВІННИЦЯ мало знала про роботу в медіа, а тепер розуміє, наскільки це відповідальна й складна справа.

3 серпня слухачів курсу привітали з успішним завершенням навчання. Продюсер Вінницької філії Суспільного Віктор Мозалевський вручив їм сертифікати й брендовані сувеніри.

"У нас виникла ідея створити такий медіакурс, де будь-хто може прийти й опанувати ази журналістики. Наше завдання практично показати, що таке робота з камерою, текстом, мікрофоном, робота в студії. І якщо люди, які прослухали медіакурс, зрозуміли, як працювати з інформацією, як розпізнати медіаманіпуляції, джинсу та ще й упевнилися в правильності обраного фаху  а двоє з них є абітурієнтами факультетів журналістики,  то ми задоволені роботою", — поділився враженнями продюсер UA: ВІННИЦЯ.

Віктор Мозалевський зазначив, що нинішній проект — пілотний. Наприкінці ж року на базі UA: ВІННИЦЯ планують провести ще одне навчання.


Читайте також