Відбувся другий показ у рамках проекту :КіноКульт. Фотозвіт

Відбувся другий показ у рамках проекту :КіноКульт. Фотозвіт

5 сер. 2018

2 серпня у студії програми "Як дивитися кіно", що розташована на одному з поверхів телецентру "Олівець", відбувся показ стрічки "Казка казок" італійського режисера Маттео Ґарроне. Проект :КіноКульт, організований спільними зусиллями UA: КУЛЬТУРА та онлайн-виданням про кіно Moviegram, збирає глядачів вже вдруге і робитиме це щочетверга у різних локаціях.

На початку та наприкінці заходу виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін прочитав невеликі лекції — про творчий доробок режисера та, власне, "Казку казок", намагаючись не розкрити деталей сюжету.

Після показу всі глядачі отримали анкети, у яких могли оцінити фільм та обрати стрічку для наступного показу. За підсумками голосування перемогло "Вбивство священного оленя", тож робота грецького режисера Йоргоса Лантімоса чекатиме на відвідувачів :КіноКульту наступного разу. Локацію буде анонсовано незабаром — слідкуйте за новинами на сторінці Facebook.

"Це було приголомшливо! Величезне спасибі Лук’яну за "вхід і вихід" із цього шедевру. Тільки пізня година й здоровий глузд втримали від бажання продовжити вдома з "Мрійниками" Бертолуччі чи "Цей смутний об’єкт бажання" Бунюеля — душа потяглася передивитись", — поділилася враженнями одна з відвідувачок кінопоказу Анна Нестерова.


Читайте також