UA: РІВНЕ у стилі JAZZ

UA: РІВНЕ у стилі JAZZ

3 сер. 2018

UA: РІВНЕ стало інформаційним партнером Міжнародного джазового фестивалю ART JAZZ 2018. Один із найулюбленіших літніх музичних проектів регіону відбудеться 24-26 серпня у Рівному.

Творчі групи рівненського суспільного мовника працюватимуть на всіх майданчиках. Цьогоріч один із наймасштабніших культурних заходів регіону готує більше відкритих безкоштовних концертів просто неба до Дня Незалежності та Дня міста Рівного.

Уже 24 серпня журналісти UA: РІВНЕ висвітлюватимуть концерт білоруського гурту "SHUMA" в рамках спільного проекту "ART JAZZ" та "ЕтноРівне" з Майдану Незалежності Рівного. Колоритним оздобленням цього дня буде фестивальна хода сімнадцяти фольклорних колективів з усього світу.

Чотиригодинний гала-концерт в Рівненському обласному музично-драматичному театрі, де працюватимуть знімальні групи і ведучі UA: РІВНЕ відбудеться 25 серпня. За задумом продюсерів рівненського суспільного мовника пряму трансляцію виступів світових зірок джазу з України, Білорусі, Польщі, США, Куби, Румунії, Вірменії зможуть побачити глядачі UA: РІВНЕ, підписники сторінок телеканалу у Facebook та YouTube.

Ведучі спілкуватимуться наживо з музикантами і гостями дійства у перервах між виступами. Організатори та учасники фестивалю стануть гостями теле- й радіоефірів. А суботнє ранкове шоу 25 серпня повністю пройде у стилі JAZZ.

26 серпня під час події "Джаз на Лебединці" живі драйвові виступи джазменів будуть відзняті і, у подальшому, розміщені в ефірі UA: РІВНЕ. Для цього з організаторами і виконавцями укладаються відповідні угоди щодо проведення зйомки, прямих трансляцій, монтажу відзнятого відео і подальшого їх використання в ефірі телеканалу.

Міжнародний джазовий фестиваль "Art Jazz" по праву вважається одним із наймасштабніших культурних заходів, своєрідною візитівкою краю і щороку збирає найяскравіших джазових музикантів і найвідданіших поціновувачів джазу з усієї України та з-за кордону.


Читайте також