Майбутні медійники пройшли навчання на UA: ЧЕРНІГІВ

Майбутні медійники пройшли навчання на UA: ЧЕРНІГІВ

31 лип. 2018

28 липня завершилося навчання в рамках курсу "Як працюють новини на UA: ЧЕРНІГІВ". 22 учасники протягом місяця вдосконалювали навички роботи в медіа.

Разом із командою радіо та телебачення Суспільного Чернігівщини учасники пройшли курс, що складався з п’яти тем:

  • стандарти журналістики
  • телевиробництво: зйомка, монтаж, робота в студії
  • радіовиробництво: інтерв’ю, робота з голосом
  • мистецтво інтерв’ю
  • digital-журналістика, робота в соціальних медіа

"Так легко розклали все по поличках, що навіть людина, яка в принципі до журналістики не мала жодного стосунку, зрозуміла абсолютно все. Креативні завдання від тренерів надихнули мене й дали поштовх для розвитку та роботи над собою", – розповіла у Фейсбуці учасниця Юлія Науменко.

Участь у навчанні була безкоштовною, по завершенню всім видали сертифікати про проходження курсу та запросили на стажування в команду Суспільного. Організатори також поділилися враженнями.

"Для мене це був новий досвід. Я звикла слухати людей, а тут необхідно було ділитися тим, що маєш сам. Дякую друзям і майбутнім колегам, що були емоційними та справжніми!" – сказала шеф-редакторка новин на UA: ЧЕРНІГІВ Алла Скорик.

Організатори заявляють, що це був пілотний проект і надалі планується організація подібних навчань для підвищення компетенцій медійників Чернігівської області.

"Одна з ключових задач для нас у цьому проекті – дати людям зрозуміти, що таке Суспільне мовлення. Ми вчили учасників не боятися, вміти подавати збалансовану інформацію – вимикати серце і вмикати голову. Це були практичні заняття, учасники працювали у новинній студії, брали коментарі, займалися відеомонтажем – загалом могли відчути себе справжніми журналістами", – зазначив продюсер Чернігівської філії Суспільного Артем Шелковий.


Читайте також