Телерадіокомпанія UA: КАРПАТИ представила професію журналіста у національному проекті

Телерадіокомпанія UA: КАРПАТИ представила професію журналіста у національному проекті "Місто професій"

24 лип. 2018

В Івано-Франківську 21 липня відбувся національний проект "Місто професій" – наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні, участь у якому взяли діти віком від 3 до 18 років. Лікарі, пожежники, поліцейські, косметологи, розробники комп’ютерних ігор – під час заходу було представлено понад 50 професій.

UA: КАРПАТИ – суспільний мовник Івано-Франківщини – презентував професію журналіста. Медійники розповіли дітям про особливості роботи на радіо і телебаченні: навчали вести прямі ефіри, записувати інтерв’ю, стендапи, робити включення з місця події у соцмережі.

"Для нас, як суспільного мовника в регіоні, було важливо донести, наскільки важливою є професія журналіста. На "Місті професій" я відчула – ми справжня команда. Новинарі, кореспонденти з радіо, "Карпатського ранку", "Теми дня", працівники технічної служби – усі долучилися до цього проекту і намагалися внести кожен свою лепту, щоб якісно презентувати UA: КАРПАТИ", – ділиться менеджерка Наталія Кияницька.

"Ми вже вдруге цього року представляємо для дітей фах журналіста, – розповідає головний редактор новин Юрій Надольський. – Кількість охочих спробувати включення у новини в стендапі з місця події зросла. Черга була довгою. Діти старанно та щиро намагалися спробувати себе в ролі кореспондента і чудово, що Суспільне дає їм таку можливість".

"Представники UA: КАРПАТИ творчо та професійно підійшли до створення локації з професією журналіст на національному проекті "Місто професій" в Івано-Франківську. Будемо раді подальшій співпраці та сподіваємося побачити ще більше професій від телерадіокомпанії у наступному році", – каже прес-секретар національного проекту "Місто професій" Катерина Таран.

Усім учасникам команда UA: КАРПАТИ на згадку від суспільного мовника вручила брендові наліпки та прес-карти.


Читайте також