Майбутні журналісти знайомилися з роботою cуспільного мовника в Сумах

Майбутні журналісти знайомилися з роботою cуспільного мовника в Сумах

11 лип. 2018

До суспільного мовника Сумщини завітали студенти Літньої школи блогерів та громадських журналістів. Це – учасники з Дніпропетровщини, Луганщини, Сумщини, Харківщини, Хмельниччини й Чернігівщини.

У студії телеканалу UA: СУМИ зі студентами спілкувалися журналісти, редактори та продюсери філії. Найбільше студентів цікавили зміни, що відбулися за час проведення реформи Суспільного, а також якість підготовки спеціалістів. Детально розбиралися в процесі створення новин, а також цікавилися, як саме обираються теми для висвітлення, і чому керівництво не може впливати на це рішення.

"Студенти були приємно здивовані тією кількістю новин, що висвітлюється нашими журналістами щодня. Особливої уваги заслуговує той факт, що всі випуски новин суспільного мовника виходять виключно в прямому ефірі. Окрім цього говорили з учасниками про відмінність Суспільного від комерційних мовників, про складність дотримання стандартів і реакцію аудиторії на матеріали належної якості. Ми дуже раді, що саме такі питання нині цікавлять майбутніх журналістів, й тому долучилися до зустрічі всією командою", – каже продюсерка Сумської філії Суспільного Оксана Кириленко.

Навчання у школі блогерів та громадських журналістів проводиться на базі кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету вже вдруге й триватиме до 15 липня. Студенти отримують знання про базові принципи журналістики, створення інфографіки, фото- та відеозйомку, перевірку інформації, правила блогінгу, тощо. Проект реалізується організацією "Interlink Academy" (Гамбург, Німеччина) та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.


Читайте також