Ми грали це першими! На UA: Радіо Промінь стартував новий проект

Ми грали це першими! На UA: Радіо Промінь стартував новий проект

8 лип. 2018

На другому каналі Суспільного мовника UA: Радіо Промінь стартував новий проект – "Ми грали це першими. Не віриш – спитай у тата".

Цей "привіт із 90-х" команда радіостанції замислювала давно. Адже у ті роки інформаційний простір був заповнений російським шоу-бізнесом і про українську музику знали одиниці. Проте саме тоді на радіо "Промінь" уперше пролунали треки українських виконавців, яким у 90-ті було надзвичайно складно пробитися до свого слухача. Пісні гуртів Океан Ельзи, ТНМК, Тартак, LAMA, співачки Каті Chilly вперше прозвучали на радіо "Промінь".

"Коли ми написали перший сингл "Мені так треба", частина радіостанцій не повірило в його успіх. А от радіо "Промінь" було одним із тих, хто повірив у нашу музику й підтримав", – розповіла Наталя Дзеньків із гурту LAMA.

Завдяки радіо "Промінь" доступним для слухачів став цілий пласт музикантів, які створили фундамент української музики – ВВ, Брати Гадюкіни, Юлія Лорд, ВУЗВ, Плач Єремії, Гавайські гітари тощо. На музиці цих виконавців виросло не одне покоління.

Відтепер пісні 90-х у стилі поп, рок, панк, хіп-хоп можна почути на одній хвилі, в ефірі радіостанції, яка була першовідкривачем цих хітів. "Не віриш? – Спитай у тата!"

Рубрика "Ми грали це першими!" звучить в ефірі радіо "Промінь" щогодини.


Читайте також