Фінал історії Романа Безлюдного – у студії

Фінал історії Романа Безлюдного – у студії "Ранку" UA: ЧЕРНІГІВ

6 лип. 2018

До студії ранкового шоу телеканалу філії UA: ЧЕРНІГІВ 6 липня прямо з Карпат завітав Роман Безлюдний – герой спецпроекту "Говерла", у межах якого чоловік, котрий 15 років пересувається на візку, піднявся на найвищу точку України.

Ідея спецпроекту у шеф-редактора Чернігівської філії Суспільного Алли Скорик з’явилася після особистого знайомства з Романом та Максимом – людиною котра готувала головного героя його до сходження. "Не знімати й не показати історію Романа було неможливо. Мало хто вірив у те, що таке справді може статися", – розповіла Алла Скорик.

Серія сюжетів у ефірі телеканалу розповідала підготовку до сходження та неймовірне бажання Романа знову почати ходити.

27 червня цього року Роман Безлюдний, 19 волонтерів та знімальна група UA: ЧЕРНІГІВ розпочали сходження на Говерлу.

"Спочатку ми думали, що Роман сам зможе здійснити сходження, оскільки тоді він уже почав ходити. Планувалося розтягнути підйом на кілька діб із ночівлею. Проте поспілкувавшись з інструкторами, ми прийняли рішення використати спеціальний візок. А вже останні кроки Роман долав самостійно", – поділилася Алла Скорик.

На вершині Роман здійснив свою мрію та зробив пропозицію руки і серця своїй коханій – Вікторії, котра надихнула його знову стати на ноги. Журналісти телеканалу знали про наміри Романа і навіть допомогли вибрати обручку. Телеведуча Аліна Клименко, котра разом із командою підіймалася на вершину, до останнього тримали все в секреті.

Також команда телеканалу має намір зняти документальний фільм про підготовку та сходження Романа Безлюдного на Говерлу.

Нагадаємо, Тернопільська філія Суспільного підтримала інший соціальний проект у їхньому регіоні – "Мрія для всіх". 7 липня ініціативна група збирається піднятися на Говерлу разом із Сергієм Ткачуком, котрий усе життя пересувається на інвалідному візку.


Читайте також