Робота журналістки полтавського Суспільного про Сектор Гази здобула призове місце на конкурсі

Робота журналістки полтавського Суспільного про Сектор Гази здобула призове місце на конкурсі

2 лип. 2018

Журналістка Суспільного в Полтаві Олена Никифоренко здобула третє місце на конкурсі "Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів", фінал якого відбувся в Ізраїльському культурному центрі.

Конкурс оголосили у вересні минулого року Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та Україно-Ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. До участі приймали аудіо-, відео- і друковані матеріали українською та російською мовами у трьох номінаціях.

Олена Никифоренко брала участь у двох номінаціях конкурсу з трьома роботами з програм "Позиція", "Ранок на Лтаві" та "Гості ранку". Її матеріал із прифронтової зони на кордоні із Сектором Гази посів третє місце серед більш ніж 200 журналістських робіт, поданих на конкурс.

У 2014 році Олена відвідала міжнародну конференцію в Ізраїлі. Там їй вдалося поспілкуватися з майором Ізраїльської армії Германом Гільтманом, уродженцем Запоріжжя, який уже кілька десятків років живе і працює в Ізраїлі. Окрім того, Олена Никифоренко зустрілась із заступником мера міста Сдерот, який показав Сектор Гази і детально розповів про все, що там відбувалося.

"Згодом за власної ініціативи я поїхала на кордон Сирії та Лівану, де брала інтерв’ю в мера міста Хацор-на-Галіліт і дізналася про державну програму, що передбачає в кожній новій квартирі обладнання спеціальних кімнат-бомбосховищ. Усе це я фільмувала на свій планшет, і згодом ці сюжети увійшли документальними відрізками в програму "Позиція" на "ЛТАВІ". Це й була одна з робіт, яку я подала на конкурс і посіла третє місце", – розповіла Олена Никифоренко.

"Цілі Суспільного мають сприяти появі таких матеріалів та бажанню журналістів доносити повну картину події до своїх глядачів і читачів, – наголосила Олена Никифоренко. – Я і мої колеги, які мають міцну громадянську позицію, з радістю готові виконати свій обов’язок, бути всередині процесу і надавати якісну перевірену інформацію, дотримуючись основних принципів Суспільного, щоб нам довіряли".


Читайте також