Міжнародний день йоги в UA: HUB на Суспільному

Міжнародний день йоги в UA: HUB на Суспільному

13 чер. 2018

У креативному просторі UA: HUB телецентру "Олівець" 12 червня відбулась урочиста церемонія відкриття Міжнародного Дня Йоги "Curtain Raiser to International Day of Yoga" за ініціативи Посольства Індії в Україні.

Урочиста церемонія в телецентрі стала початком літнього сезону йоги в Києві та Україні. Як розповіли організатори свята – посольство Індії в Україні – на цей сезон йоги заплановано ще дві великі події. Зокрема, 21 червня в Маріїнському парку відбудеться Міжнародний фестиваль йоги. А 23 червня на Хрещатику о 18:00 намагатимуться встановити європейський рекорд з одночасного виконання вправ йоги. Цього року планують зібрати 4000 осіб, тоді як торік у йога-сесії на Хрещатику взяли участь 1600 людей.

"Головна мета наших заходів – розповісти українцям про велику користь йоги для повсякденного життя. Йога – це те, що встановлює гармонію між розумом і тілом. Вона несе затишок у серця людей і пропагує мир на всій планеті", – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

Під час заходу на першому поверсі телецентру відбувалися майстер-класи з йоги та індійських танців, відвідувачі могли дізнатися про індійський костюм, посмакувати ведичні страви й відвідати виставку фотографій, присвячену медитації.

Фото Володимира Шевчука


Читайте також