Суспільний мовник здобув премію Zakupki.Кращi як найпрогресивніший замовник у системі ProZorro.Продажі

Суспільний мовник здобув премію Zakupki.Кращi як найпрогресивніший замовник у системі ProZorro.Продажі

11 чер. 2018

ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" отримала премію Zakupki.Кращi* у номінації "Найпрогресивніший замовник" – за найбільшу кількість успішних аукціонів з продажу прав оренди.

Церемонія нагородження премією відбулася 8 червня 2018 року. Разом з НСТУ нагороди отримали 8 державних органів і 16 представників бізнесу, які працюють у системі публічних електронних закупівель ProZorro, системі державних електронних аукціонів ProZorro.Продажі та системі відкритих комерційних торгів RIALTO. За розвиток галузі публічних торгів було відзначено й тих, хто допомагає просувати прозорі тендери від імені громадськості.

Для здачі в оренду власних приміщень Суспільний мовник використовує систему електронних державних аукціонів ProZorro.Продажі з вересня 2017 року. Станом на травень 2018-го ПАТ "НСТУ" підписало зі сторонніми організаціями 56 договорів оренди загальною площею 5 651,2 кв. м, на загальну суму 743 869,25 грн/міс. Із них 1 933,5 кв. м (19 договорів оренди) – приміщення у регіонах. Зокрема у Києві орендаторами Суспільного стали два соціальні проекти – Urban Space та благодійний проект "Ветеран Хаб".

"Здача в оренду через систему ProZorro.Продажі – це не тільки підзвітність та прозорість процесу для громадян, це ще й економічно вигідно для компанії. Окрім того, система дозволяє залучити для НСТУ нових партнерів, орендарів, які раніше з нами не працювали", – розповів виконавчий директор ПАТ "НСТУ" Олександр Лієв.

Суспільний мовник став одним із перших організаторів торгів із продажу прав оренди у ProZorro.Продажі. А за кількістю оголошених та успішно проведених аукціонів – лідером системи. Завдяки відкритим торгам зростання ціни на усі об’єкти НСТУ загалом становить понад 14%: стартова ціна на загальну суму була 762 838,60 грн, а після проведення аукціонів зросла до 873 211,20 грн.

"Розвиток системи електронних державних аукціонів ProZorro.Продажі дав змогу держустановам реалізовувати майно, яке в роботі не використовується, та отримувати додатковий дохід. Найактивніші організатори торгів, зокрема ПАТ "НСТУ", наочно демонструють, як принципи прозорості та чесної конкуренції йдуть на користь підприємствам. Вони високо піднімають планку і мотивують інших користуватися перевагами електронних аукціонів. Робота таких успішних організаторів аукціонів – досягнення для всієї галузі. Ми ж із радістю відзначаємо лідерів премією Zakupki.Кращi, і це для нас дуже почесно й відповідально", – говорить Оксана Ферчук, керівник торговельного майданчику Zakupki.Prom.ua.

*Премія Zakupki.Кращi – відзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категорiях: "Експертний вибір", "За результатами в системі", "Громадський вибір". Засновник премії – популярний торгівельний майданчик Zakupki.Prom.ua.


Читайте також