Рік безвізу –

Рік безвізу – "Тема дня" на телеканалі Волинської філії Суспільного

11 чер. 2018

Сьогодні, 11 червня, у прямому ефірі телеканалу "Нова Волинь" о 19:20 у програмі "Тема дня" обговорять підсумки року з початку дії безвізового режиму між Україною і ЄС. Гостями студії будуть: керівник візового центру Генеральне Консульство Республіки Польща в Україні у Луцьку Пйотр Матушак та прес-секретарка Луцького прикордонного загону Оксана Петрів.

Чи багато мешканців Волині скористалися за рік безвізовим режимом? Які переваги від відкритих кордонів волиняни вже відчули та які побоювання залишились? Чому, попри безвіз в пунктах пропуску досі існують черги? Чому доводиться чекати кілька місяців виготовлення біометричного паспорта? Що дав бізвіз для волинян і області, яка є прикордонною? Чому попри безвіз, який не забороняє короткотермінового працевлаштування, досі не спадає попит на робочі візи? Чи бракує робочих кадрів в регіоні? Чи відкрив безвіз волинянам таке довгоочікуване "вікно в Європу"? Про це йтиметься сьогодні у передачі "Тема дня" на телеканалі "Нова Волинь".

Під час прямого ефіру також відбудеться телеміст із колегами з UA: ЛЬВІВ, які поділяться підсумками із ще одного прикордонного регіону.

"Ми разом хочемо підбити підсумки року, прожитого нашими регіонами у безвізовому режимі, проаналізувати плюси та мінуси, побачити спільні проблеми та виклики двох прикордонних регіонів", – зазначив продюсер філії Костянтин Лоцман.

Долучайтеся до "Теми дня" о 19:20 в прямому ефірі телеканалу "Нова Волинь" або на сторінці Волинської філії Суспільного у Facebook.


Читайте також