Працівники Суспільного опановували методи підвищення особистої ефективності

Працівники Суспільного опановували методи підвищення особистої ефективності

8 чер. 2018

На тренінгу з особистої ефективності, який відбувся 5 червня за сприяння Академії суспільного мовлення, коуч і бізнес-тренерка Наталія Римар упродовж 6 годин розкривала особистісний потенціал учасників.

Журналісти, редактори та радійники Суспільного перевіряли ступінь власної ефективності в професійних сферах, ставили цілі на рік за принципом SMART, вчилися новим технікам планування для вирішення робочих завдань. Також плідно працювали з основами тайм-менеджменту, опановували методи самомотивації та розбиралися, які саме "поглиначі часу" відволікають кожного від робочих процесів.

Більша частина тренінгу була інтерактивною, із груповими обговореннями та вправами в ігровій формі. Учасники тренінгу мали змогу не тільки поділитися труднощами роботи у ЗМІ, з якими вони мають справу. а й перейняти досвід ефективного вирішення завдань у своїх колег.

Головна редакторка радіо "Промінь" Вікторія Польченко розповіла, що прийшла на тренінг, щоб підвищити навички самоорганізації, навчитися делегувати повноваження, а також дізнатися, як знаходити більше часу на власне дозвілля. Каже, що сподобалося прописувати завдання.

"Це як із відтінками кольорів – кожен сприймає по-різному. Для когось це персиковий, а для когось – помаранчевий. Так і в роботі. Тож важливо чітко прописати завдання – тоді вже нікуди не дінешся", – поділилася враженнями пані Вікторія.


Читайте також